Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mért érkezik ide naponta több...

Mért érkezik ide naponta több 100 kérdés azzal kapcsolatban, hogy mit adjak XY - nak?

Figyelt kérdés

Már szeptember óta olvashatóak itt a "mit adjak neki karácsonyra" kérdések. Legtöbbször nincs semmi megadva, maximum, hogy fiúnak/lánynak, meg, hogy hány éves.

Ezeken kívül tolongunk a születésnap, névnap, ballagás, évforduló kérdésekben. El tudom képzelni, hogy otthon ül a család, anyuka ír egy kérdést, hogy mit adjon,közben a gyerek is ír egyet, hogy mit kérjen. Oda-vissza működik. Ennyire nincsen az embereknek kreativitásuk ? Nem ismerik egymást ? Nem beszélgetnek ?


Ezen kívül van a google kereső, sőt itt GYIK en is van kérdés kereső, mi több, kérdés megírásakor is feldobja a hasonló kérdéseket. Valahogy ezt nem tudom megérteni.


Gondoltam hátha valaki megmagyarázza.



2013. dec. 3. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
az emberek keveset törődnek egymással a mindennapokban, ezért az ajándékozások többsége feladat, amit meg kell oldani vagy kötelesség, amit teljesíteni kell.Én is meg vagyok döbbenve az ilyen kérdések láttán.
2013. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Talán azért mert ez az Ajándékozás kategória?
2013. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt most nem csak arról van szó, hogy milyen kategória ...

Igen, sajnos igaza van 1. nek.

2013. dec. 4. 19:22
 4/4 anonim válasza:
Azért kérdezik meg ennyien mert sajnos manapság egy kész világban élünk...készen kapunk mindent, szinte semmit sem teszünk érte (gondolok itt pl a gyorséttermekre, bemész, fizetsz, eszel, eljössz - nem te vásárolsz, nem te főzöl, nem te mosogatsz) ezekből a dolgokból adódik az is h minden kérdésünkre másoktól várjuk a választ mert nem akarunk gondolkodni. A könnyebbik utat akarjuk választani, nem figyelünk oda a másikra. Nekem is mondta a barátom h ötlete nincs mit vegyen nekem karácsonyra, pedig ha odafigyelt volna rám, többször hallotta volna h minek örülnék, ezalatt apróbb dolgokat értek, nem több 10 ezer forintosat, tehát meg tudná venni, de nem tudja mit szeretnék mert nem figyel oda. Csak éljük az életünket nap mint nap és egyre kevesebbet figyelünk oda más emberekre. Szerintem ez az oka.
2013. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!