Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy oldal ahol ki tudom...

Van egy oldal ahol ki tudom számolni, hogy mennyi kalóriát kell naponta bevinnem, hogy fogyjak. Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

[link]

ez az az oldal

Megkérdezik, hogy az ön aktivitása és ezzel kapcsolatban nem világos nekem valami.

mert ki lehet választani azt, hogy közepes intenzitás, heti 2-3 óra sport

Én napi 1.5-2 órát bicajozok tehát az heti 10 óra sport legalább. Akkor én az átlagon felülit írjam be?


2012. máj. 12. 16:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi, hogy ez belekalkulálja a sportot is?

Én napi kb 1500kalóriát égetek sportal

Tehát így fogyhatok mondjuk heti 1 kg-t?

2012. máj. 12. 16:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is pont ma akartam megkérdezni. Csak én azt hogy az hogy 2-3 óra sport vagy vagy inkább és mellé könnyű fizikai munka? Remélem érthető:P Remélem vetődik erre valaki aki ezt tudja:)
2012. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd be az átlagosat a közepes intenzitásút. És simán fogyhatsz 1kg hetente ha odafigyelsz és tudatosan étkezel.
2012. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sportot hetente összesen számold. A fizikai munka is ide számit.

A sportot figyelembe veszi a kalkulátor, amennyit kiad, annyit kell enned, ahhoz, hogy fogyj, súlyt tarts vagy hizzál. Neked nem kell azzal foglalkozni, hogy mennyit használtál el a sportra meg egyebekre.

2012. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!