Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen búcsúajándékot adjak...

Milyen búcsúajándékot adjak egy nagyon jó barátnak?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barátom elköltözik tőlem elég messzire és szeretnék neki adni valami szép ajándékot de nem vagyok túl jó az ilyenekben, így semmi nem jut eszembe. Ti mit adnátok neki? Születésünk óta elszakíthatatlanok voltunk, tehát tényleg nagyon jó barát. Egy 23 éves lány az illető. Előre is köszönöm a tippeket!
2014. jan. 6. 11:47
 1/3 anonim válasza:
Közös fényképetek egy szép (akár saját készítésű) keretben?
2014. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de sajnos ezt már ellőttük egy másik ismerős felé. Esetleg valami más?
2014. jan. 6. 13:26
 3/3 anonim válasza:
Írd le, hogy milyen hobbija van, milyen a stílusa, úgy könnyebb lenne tippet adni. Ha olyan régi barátod, biztos van egy csomó közös emléketek. Én egyszer egy barátnőmnek csináltam egy kis füzetet, ami erről szólt, a közös történetünkről. Emlékezetes eseményeknek egy-egy oldal, rajzzal, néhány szóval, képekkel. Ragasztgattam bele mindenfélét, ami közös élmény maradványa (színházjegy, koncertjegy, karszalag) meg olyan dolgokat, amiket szeret. Ő örült neki nagyon. Vagy csinálhatsz valami dobozkát is, amiben idézetek/képek stb vannak... vagy naptárat, közös képekből... Írd meg, milyen a lány és akkor könnyebb tanácsot adni.
2014. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!