Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek az édesanyám...

CSAmanda kérdése:

Mit vegyek az édesanyám szülinapjára?

Figyelt kérdés

#születésnap #ünnep stb.
2014. jan. 18. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Virágot
2014. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Virágot,édességet,egy jó könyvet-pláne a kedvenc írójától,írónőjétől-,vagy egy DVD-t,amit majd megnéztek együtt.Egy sálat,akár sapival együtt.

Az is lehet ajándék,ha sütsz neki egy tortát.

Egy közös kép szép képkeretben.


:)

2014. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ötleteim:


- Cserepes Jácintot,Tulipáncsokrot,Egy szál rózsát

-Tortát,Nagy táblás Milkát,Toffifee-t.

-Valami jó kis könyvet,Noteszt,Nyakláncot.

2014. jan. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

"Egy közös kép szép képkeretben. "


Esetleg nem fotó, hanem rajz ;) Szólj, ha érdekel :D

2014. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

ha tudsz tortát sütni, akkor süss neki tortát, vegyél neki édességet, milkát, vagy saját kezűleg készíts neki valamit, vagy rajzolj :) ennek az utóbbinak szerintem nagyon megörülne :)

Boldog születésnapot anyukádnak! :)

2014. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én anyum szereti a kenceficéket : kávés testradír (házilag elkészíthető) s egészségesebb is mint a bolti :)
2014. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Attól függ hogy te hányéves vagy :)

Mert például én azt csináltam hogy egy házi illatosítót, ami csak annyi hogy egy szép üvegpoharat, vagy tálkát kidíszítesz, szórsz bele szódabikarbónát, és ebbe csöpögtetsz illóolajat :) Az enyém nagyon örült neki, és tényleg jó illata van :)


Vagy mondjuk ha még együtt éltek (tehát még nem vagy túl idős) akkor készíthetsz neki szülő-kuponokat :))

Ami pedig annyiból áll hogy valamilyen keményebb kartonból kivágsz x darabot (attól függ, mennyit szeretnél segíteni) és ráírod hogy 1 db mosogatás, vagy kocsimosás, vagy portörlés.......tehát ilyesmiket :)

Viccesebbé teszi ha a hátuljára valamilyen hivatalos dumát írsz, hogy felhasználható ettől eddig, és más kedvezményekkel nem vonható össze :))



Remélem tudtam segíteni :)


(Bár te azt írtad vegyek, én most inkább a házilag készített dolgokhoz adtam ötletet :( )

2014. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!