Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valami különleges ajándék...

Valami különleges ajándék kéne a barátnőm szülinapjára. Ötletek? 17 éves lesz

Figyelt kérdés
Csináltatok egy bögrét amin közös képünk van de nincs más ötletem. Valami egyedi kéne aminek nagyon örülne:). Nem könyvre vagy ilyesmire gondolok hanem valami tényleg különleges dologra

2014. febr. 9. 19:53
 1/3 A kérdező kommentje:
BOCSÁNAT ! Ő a LEGJOBB BARÁTNŐM. szóval igy értelmezzétek a kérdést:D
2014. febr. 9. 19:55
 2/3 anonim válasza:
Párna, amin a közös képetek van? Vagy menjetek el együtt egy olyan helyre ahol nagyon szeret lenni. Vagy mondjuk vidd el oda ahol megismerted. Én ilyenekre tudnék gondolni. Mondjuk az utolsó kettő nem biztos hogy olyan könnyedén kivitelezhető.
2014. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem egy képekből és zenei aláfestésből álló videó is nagyon jó kis ötlet, eddig bárkinek csináltam mindenki nagyon örült neki...:) Ez egy tök kedves gesztus, ingyen van, csak az időt kell ráfordítani míg elkészíted és mellé lehet még venni valami mást is...:)
2014. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!