Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a páromnak ajándékb...

Mit vegyek a páromnak ajándékba, ha 2 hónapja nem láttam és szeretném meglepni?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, kijöttem Angliába dolgozni nővéremék itt élnek. Párommal (31 éves) 3 hónap után csütörtökön fogunk találkozni. Ő csak most tud kijönni, mert 3 hónap felmondási idő volt a munkahelyén. Egy olyan dolgot szeretnék neki adni, ami majd emlékeztet minket milyen nehéz volt egymás nélkül az elmúlt időszak. Az ékszereket nem szereti. Mindenkinek tudok tanácsot adni ajándék téren, de most én szorulok segítségre :)
2014. aug. 25. 23:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam a kérdésben. Tehát 3 hónap :)
2014. aug. 25. 23:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Póló valamilyen felirattal, amit te tetetsz rá

Könyv (a témához illő)

Parfüm amit használni szokott azzal a kísérőszöveggel, hogy hiányzott az illata

2014. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dorobert válasza:
Pasi aggyal gondolkodva... Te leszel neki az ajándék. Egy maratoni kufircnál nincs is szebb ilyenkor! Szerezz be valamit amitől 3 napig bírja a cerkája! Nem viccelek ,pasik már csak ilyenek! :)
2014. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne vegyél neki semmit, lepd meg egy önfeledt éjszakával...

hidd el, ez emlékezetes marad neki. ;)


30/F

2014. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért mindig a tárgyi ajándékokhoz ragaszkodunk?

Lepd meg egy hétvégével amit csak kettesben töltötök, vagy egy kirándulással, vagy egy finom maszázzsal...

2014. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igy igaz, vegyél magadnak valami őrülten szexi rucit, esetleg combfixet és hidd el, látni fogja, hogy mennyire hiányzott neked ;)
2014. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!