Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 9. hónapfordulóra milyen...

9. hónapfordulóra milyen ajándék ötletetek van fiúnak, ha szereti a VOLVO autót?

Figyelt kérdés

Én szeretek inkább csinálni dolgokat, azoknak jobban lehet örülni, de ha mondanátok olyan boltokat ahol ezzel az autóval kapcsolatos dolgokat lehet venni, annak is nagyon örülnék.

Előre is köszönöm, az értelmes válaszokat! :)



2014. okt. 15. 16:30
 1/5 anonim válasza:

Ha boltos dolog akkor párna, törölköző, kulcstartó ..:)

Interneten biztos tudsz rendelni valamit.

Hogyha kézzel készített, úgyis szerintem párnára hímezni volvo logót és feliratot...:) Boltot kimondottan nem tudok mondani ajándék boltok esetleg.. de az interneten biztos találsz :)

2014. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Készíts neki egy sálat Volvo felirattal.Ezt kösd magadra,mint egy masnit,amikor ajándékot csomagolsz be(,persze csak a sál legyen rajtad).Így 2 ajándékot kap egyszerre.
2014. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok ő 17, szerintem ez a sálas meglepi még várhat :) de azért köszi
2014. okt. 16. 16:34
 4/5 anonim válasza:
Vegyél a bontóban egy volvo dugattyút, vidd el a gépműhelybe, síkoltasd le a tetejét és políroztasd fel. Vidd el utána a dugattyút egy gravírozóhoz, írass rá tetszőleges jókívánságot, vagy csak annyit, hogy szeretlek és a neved. Ha ez is megvan, vidd el a Fémépítő kft-hez és krómoztasd le fényes krómmal. Utána csomagold be ! Ez olyan ajándék, amiből nem hiszem, hogy sokat fog kapni életében...
2014. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úúú, köszönöm, ez nagyon jó ötlet :)
2014. nov. 6. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!