Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Babások, illetve kisgyermekes...

Babások, illetve kisgyermekes szülők. Ajándékkal kapcsolatos ötletek?

Figyelt kérdés

Milyen ajándékot tudnék csinálni sajátkezűleg a családnak (nagyszülők, testvérek, keresztszülők, dédszülők) ami a babánkkal kapcsolatos? Gondolok itt kéz/láblenyomatos dolgokra. Fényképeket már ajándékoztunk korábban. Sehol nem találok ilyen ötleteket /vagy nem jól keresem! Most karácsonyra azt találtam ki, hogy veszek egyszínű díszgömböket és a kisfiam kézlenyomatával díszítem! Viszont nem tudom melyik a legalkalmasabb festék erre ami nem kopik le jövő karácsonyra! Ilyesmi ötleteket szeretnék. A gipsz formák nem kivitelezhetőek sajnos...soha nem sikerült egyetlen darab sem! :(


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2014. nov. 11. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan karácsonyfa díszek, gömbök, de akár más formában is, ami átlátszó és képet lehet belehelyezni. Szerintem ez aranyos lenne a baba képével. Esetleg mindenkinek más forma lenne, más képpel.

Kreatív hobbi boltokban lehet kapni.

De ha elnézel egy ilyen üzletbe, akkor még biztosan rengeteg ötletet fogsz találni.

2014. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!