Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy kedves ismerősömnek, aki...

Egy kedves ismerősömnek, aki irodalom tanárnő szeretnék egy könyvet venni ajándékba. Tudnátok ötleteket adni? a többi lent

Figyelt kérdés

Mi az aminek igazán örülne és valószínűleg nincs is meg neki (szóval nem átlagos dolog,ami mindenkinek a polcán ott van),újdonságok.

(verseskötet,regény,díszkötetben...bármi)



2014. nov. 26. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A másik kérdésednél ezt írtad: "amit egy irodalom tanárnő tudna értékelni,szakmailag"

Ahány tanár, annyiféle vélemény, és mind mást fog értékelni. Sok szép ajánlást kaptál ott is.

Magyar-angol szakos tanárnő vagyok.

2014. nov. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves vagy, hogy rám gondolsz, de én sem tudok jobb tanácsot adni, mint a többiek, mivel nem ismerem az illető ízlését, és azt sem tudom, milyen könyvei vannak.

Nézz talán körül a Goncourt-díjasok magyarul is megjelent könyvei között, de egy Robert Merle- vagy Maurice Druon könyv mindig érdekes lehet.

Ezeket persze csak kapásból írtam, jó lenne ismerni a hölgy irodalmi ízlését. Ebben az esetben nem fontos, hogy mi az illető foglalkozása, lényeg, hogy szeresse az irodalmat!

Goncourt nyertesek:

[link]

2014. nov. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves Tanárnő és kedves Julianna!


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat a magam és kérdező nevében.

2014. nov. 28. 15:56
 4/13 anonim válasza:

Hol tudom megnézni a másik kérdésed,ahol ajánlásokat is kaptál?A kérdező

A kérdést ezért tettem fel,hogy ajánlásokat kapjak.

2014. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ha pedig az általam feltett eredeti kérdésről van szó,akkor ott nincs túl sok ajánlás.
2014. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Kedves Tanárnő!

Tudna legalább egy példát mondani,ajánlani bármit,hogy legalább az is felkerüljön a listára?

Köszönöm!

2014. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2014. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Igen,ez az eredeti.
2014. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves Kérdező!


A tanárnő akihez a kéréseddel fordultál, azt írta kaptál már ajánlásokat a könyvekkel kapcsolatban.

Julianna linkje is nagyon híres írok, és azoknak a regényeire mutat igazán gazdag kínálatot kaptál, említve a Zola regényeket.

Ha ezek között sem találsz megfelelő tartalmas olvasnivalókat,, akkor kutass tovább , mert senki sem tud tanácsot adni neked, hisz' semmit sem tudsz az irodalom tanárnőd ízléséről.Azt hogy kiket, miket kedvel,

Szakmáját érintő, hát azt te nem tudod, és nem is ajánlott. A szakmájához szükséges anyagot mindenki maga szerzi be, nem beszélve, a Oktatósért felelős minisztérium által előírt szakkönyvekről, arról te nem tudhatsz, ezekről csak az érintett tanárok tudhatnak.

Na ágyő!

2014. dec. 1. 01:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem a 4. hozzászólás óta, hogy mi folyik itt? Mintha a kérdező magával beszélne kicsit tiszteletlenül.
2014. dec. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!