Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy kedves ismerősömnek, aki...

Egy kedves ismerősömnek, aki irodalom tanárnő szeretnék egy könyvet venni ajándékba. Tudnátok ötleteket adni? a többi lent

Figyelt kérdés

Mi az aminek igazán örülne és valószínűleg nincs is meg neki (szóval nem átlagos dolog,ami mindenkinek a polcán ott van),újdonságok.

(verseskötet,regény,díszkötetben...bármi)



2014. nov. 26. 23:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves 10-ke aki ma, vagy is tegnap reggel 06:24 egy hozzászólást írt nekem.


A félre értések elkerűlése végett, egy kis magyarázattal tartozom.



- Az Eredeti kérdezőnek A kérésének A dátuma. 11-21 12:17



Mivel a küldött, a kapott segítséget nem fogadta el, mert a kérdező a hangsúlyt ERRE TETTE !!!


.. hanem amit egy irodalom tanárnő tudna értékelni,szakmailag. "


- Szerettem volna segíteni a kérdezőnek annak,

aki,11-21 12:17 tette fel a kérdését,kérését.


Ezért történt az hogy, a kérdező kérését én is feltettem, olyan személynek aki nagyon járatos a szépirodalomban,


Egyszóval,nagyon művelt hölgyről van szó.!!!



- Én ekkor, 11-26 23:28 tettem fel a fent említett kérdezőnek a kérését, Segítő szándékkal.!



- Érkezett két igazán megfelelő segítőkész válasz a kérdező számára.



Az Első aki 11-27 04:42 válaszolt Magyar-angol szakos tanárnő "



A # 2-dik Ő Julianna,

aki 11-27 07:42 válaszolt, és nagyon jó linket küldött, híres írok, remek jó könyvek címeit küldte az eredeti kérdezőnek.


- Plusz én is ajánlottam nagyon jó könyveket az Eredeti kérdezőnek.


A 4, 5 ,6 hozzászóló, több mint valószínű az aki az ismerősének, aki irodalom tanárnő, és szakmai könyvet szeretne ajándékozni.


A témát összefoglalva szakmába vágó könyvet akar adni az ismerősének!


Sajnos ilyen fajta segítséggel Nem tudunk szolgálni. !!



Jóakaratú, művelt emberek próbáltak segíteni neki.


De mivel Ez a sok segítség mind kevésnek tűnt neki, ezért valóban kicsit felment nálam a pumpa,és ma 01:44 kor írtam neki, valóban nem túl udvarias üzenetet.


Mert hát nem lehet segíteni annak, aki köti az ebet a karóhoz. "Szakmai anyag" ha neki az kell, keresse!


De ne csodálkozzon , ha senki sem tud segíteni neki.!!!


Remélem érthető volt a válaszom, kedves 10-ke akinek a hozzászóló dátuma reggel 06:24/ tegnap/


Én éjszakás vagyok, ezért a megjegyzésedhez csak most volt időm hozzászólni. / nem magamnak írtam, nem magammal vitázom, de elismerem kissé mérges írásomat, mert érthetetlen emberekkel minek is foglalkozok , miért is akartam segíteni neki,?!/


EZZEL A TÉMA LEZÁRVA ! OK?

2014. dec. 2. 01:17
 12/13 anonim ***** válasza:

Értem.

"Kedves 10-ke" és a magyar-angol szakos tanárnő voltam.

2014. dec. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én vagyok az eredeti kérdező.

Annyit szeretnék hozzáfűzni nagyon sajnálom,hogy ha bárkit megbántottam.Nagyon szépen megköszöntem az ajánlásokat.Egyikre sem mondtam,hogy nem megfelelő,csak pontosítani szerettem volna,hogy melyik irányba keresgélek és ebben vártam segítséget,egyszerű könyv címeket,írókat,költőket.

Új kérdező:

Sajnálom,ha te ennyire bántónak érezted a dolgot,hogy külön kérdésként is feltetted csak,hogy igazold saját magad.

Nem akarok ezzel többet foglalkozni.Nem erre számítottam,amikor a kérdést feltettem,ilyen bántó,akaratos,önfejű megjegyzésekre.

2014. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!