Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » FIÚK Akik értenek a horgászath...

FIÚK Akik értenek a horgászathoz és a tartozékokhoz melyik szettet vegyen meg a páromnak karira?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2014. dec. 1. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy vegyél neki, hogy vihesse vissza. Nekem pl. nem lehet horgász cuccot ajándékba venni, mivel nagyon kényes vagyok rá. Csak akkor tudnak megfelelőt venni, ha pontosan tudják mire fáj a fogam. Még márkán belül sem mindegy melyik termékről van szó!


Egyáltalán tudod mi micsoda?

Feederezik? Bojlizik? Ha igen, akkor nincs neki? Kell neki másik? Miért? Mindegy milyen?


Én mindkettőt csinálom, bár az az igazság, hogy mindkét szett, amit belinkeltél olyan, hogy eszemben sem lenne megvenni, de ha megkapnám sem használnám. Egy botot drágábban veszek, mint az egészet szettet, amit linkeltél, nem véletlen, hiába nem vagyok kőgazdag, nekem ez bazári kategória...


Esetleg, ha van egy bizonyos horgászbolt, amibe jár és ott az eladó ismeri, de TÉNYLEG ismeri, akkor ő tudhatja, hogy mit nézeget, vagy miket szokott venni, milyen ízlése, szokásai, és igényei vannak és úgy tud ajánlani valamit. De tényleg csak egy ilyen eladó. Aki nem ismeri rendesen, az majd ad valamit, amivel úgy van, hogy ez viszik, meg meg akar szabadulni tőle és kész.



Na persze az is lehet, hogy a párodnak tök mindegy mi van a kezében horgászat közben, és akkor mindegy melyiket veszed, de ha nem, akkor kidobsz 20 ezret az ablakon.


Vagy vegyél neki vásárlási utalványt, ha nincs jobb ötleted. Ennyiből már biztos tud venni magának valami jót.

2014. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy jó horgászórával nem lehet mellényúlni!
2014. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem hordanék horgászórát. Két órám van, amit öltözéktől függően hordok. Horgászórával nem tudnék mit kezdeni, és különben sem láttam még olyan, ami jól is néz ki.
2014. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

CASIO SGW-300HD-1AVER ...

Jól néz ki,praktikus cucc.

Aki szereti a karórákat nagyon nem lehet mellényúlni.

2014. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ezt én biztos nem venném fel. Nekem ez a tini óra kategória.


Ilyet csak akkor érdemes venni, ha tutira tudja az ízlését, vagy a pasija az a fajta, akinek tök mindegy milyen, úgy is hordja.

2014. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!