Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A barátomnak gravírozott...

A barátomnak gravírozott pengetőt szeretnék adni karácsonyra. Olyat szeretnék, amivel játszani is tud. Csak műanyag pengető jó erre, vagy vehetek fémet? Esetleg ötlet, hogy mit gravíroztassak bele?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagyon vagyok jártas a témában, de sok helyen láttam, hogy gravíroztatnak pengetőbe, és mivel a barátom gitározik és nagyon szereti a zenét, úgy gondoltam, hogy csinálnék neki egyet. Fém pengetővel is tudna játszani? Az nem árt a húroknak? Szerintem a fém sokkal mutatósabb, mint egy műanyag pengető. Úgy gondoltam, hogy ki is fúrnám, hogy bőrszíjra fűzve kulcstartót/karkötőt csináljak belőle. Még nem tudom, hogy mit gravíroztassak rá. Esetleg a kezdőbetűinket, vagy a Robert Smith monogramját (ő a kedvenc zenésze). Ha van valakinek ötlete, hogy mi legyen rajta, szivesen fogadom:)


A pengető mellé, még csinálok neki ajándék kuponokat, pl. 15 perc masszázs, megsütöm a kedvenc sütijét,...amiket fél éven belül beválthat.

Meg csinálok neki egy gitár alakú mézeskalácsot is.



2014. dec. 3. 20:04
 1/6 anonim válasza:

Használnak egyesek fém pengetőket, de valóban jpbban eszi a húrt és más a hangja, nem mindenkinek tetszik.


Itt rengeteget találsz és egyedit is lehet rendelni, de ezek alapvetően nem játszani készültek, de lehet arra is használni, ha valaki akarja.

[link]

2014. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Nagyon szépek, csak sajnos nincs rá ennyi pénzem:(
2014. dec. 3. 21:21
 3/6 anonim válasza:

Inkább vegyél neki 3 Dunlop pengetőt. 1Véknyat, meg 2 vastagat

Ezresből megúszod és marha jók.

2014. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Lehet egyedileg rendelni, ha kéred.

Írni kell emailt és betűbeütéssel is készülhet, az jóval olcsóbb.

A gravírozást nem tudom, mennyi lenne, mert nála nem készül olyan.

2014. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon jó ötletnek tartom a fém pengetőre való gravíroztatást és ha én csináltatnám, akkor a nevünk kezdőbetűit gravíroztatnám rá. Viszont én csak simán kulcstartónak adnám, nem pedig, hogy játszon is vele. Szerintem azért nem kellene erőltetni, hogy játszon is vele, mert a pengetők sem egyformák és mindenki mást használ, az a jó, ha a zenész magának választja ki a hangszerét illetve az eszközeit.
2014. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megcsináltattam fém pengetőre, és ahogy a kedves utolsó válaszoló is írta, a nevünk kezdőbetűi kerültek rá:) Kettőt vettem, az övén az én nevem kezdőbetűje van elöl, az enyémen meg az övé. Természetesen nem kényszerítem rá, hogy játszon is vele. Kulcstartót csinálok belőle, de ha szeretne játszani vele, akkor kis karabínerre akasztom, hogy le tudja szedni:)
2014. dec. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!