Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mennyi pénzt költesz karácsony...

Mennyi pénzt költesz karácsonyi ajándékokra?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

lehet lepontozni.


600K a mostani keret de tavaly sem tudtam 300nál többet elkölteni. Megvan mindenük.

2014. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legszűkebb családi körben 3-5 ezret, rokonságban / szűk baráti körben 1-3 ezret fejenként. Mi nem "hasznos" dolgokat szoktunk ajándékozni, hanem olyasmit, amit

- magunknak nem vennénk meg "csak úgy": pl. egy könyv, vagy valami a hobbinkhoz, ami érdekel, de valamiért mégis drágának tartjuk, és halogatjuk, hogy megvegyük

- nincs időnk / lelkesedésünk év közben utánajárni: pl. egyedülálló férfi rokonok esetében kisebb háztartási dolgok, kiegészítők, amik "színesítik" a lakást vagy praktikus apróságok. Vagy nehezebben megszerezhető dolgok, amik tényleg "kutakodást" igényelnek vagy a célszemélynek sokat kellene utaznia miatta.

Amire tényleg szükségünk van, azt megvesszük év közben, mert hát ha kell, akkor kell:( A karácsonyba megpróbálunk becsempészni egy kis "luxust", de úgy, hogy mégse a pénzről szóljon az ünnep.

2014. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel fogalmam sincs miket vegyek így maradnak idén is a megszokott kis dolgok, könyv, stb, amik 2-5ezres dolgok. Ennyit szánok mindenkire, bőven elég.
2014. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálunk csak egy jó nagy saller van ajándékba, mindenkinek! :) A mama múltkor olyat kiosztott, hogy beborultam a fába :D De rágyúrtam évközben a karácsonyi bunyóra, várom már! :)
2014. dec. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4 emberre vásároltam be 6 ezer forintból és mindenki olyat kap, amire már régóta vágyott, úgyhogy örülni fognak neki. :D Idén olcsón megúsztam. :D
2014. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Idén semennyit, egyszerűen nincs rá keret. Más, sokkal fontosabb dolgokba kell befektetnem, amik után nem marad egy vasam se.
2014. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!