Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mennyit költötök karácsonyi...

Mennyit költötök karácsonyi ajándékokra? Hány százalékát a havi bevételeteknek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 15:15
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
82%
Te százalékosan számolsz? Karácsony előtti hónapokban már spórolni kell rá, ha szűkösen van rá az ember. Mindig félreraksz egy kicsit és akkor nem kell annyira kicentizni. A lényeg szerintem az, hogy előbb fizessük be a számlákat, vegyünk kaját és a megmaradt pénzből lehet gazdálkodni.
2014. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
91%
Kb. az 50%-át. De ezt nem egy hónapban. Az ajándékokat már megvettem. Decemberre csak még étel, ital vásárlás maradt.
2014. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
85%
Meg halvany lila gozom sincs mit veszek... Harman vagyunk egy 4 eves gyerekkel. A gyerkocnek megveszem a sok muanyag szemetet evkozben is, meg meg kicsi, tehat eltulozni nem fogom. Ferjemnek, nekem mindenunk van, felesleges vackot nem veszek en magamnak evkozben is allandoan vasarolgatok... Nem fogom eltulozni, inkabb iden arra szeretnek koncentralni, hogy a laks tiszta legyen, hangulatos, legyen idom sutni egy beiglit, szeretnem a lakast igazi karacsonyi hangulatba hozni(nem giccsesen mint az amcsi filmeken). Az egesz karacsonyra ajandekkal, etellel egyutt kb 30000ezret szanok kb ez a fizetesem es kb 200 nettot keresek, ferjem kb ugyanennyit.(bonuszoktol fuggoen, van kis plussz minusz) alberletben elunk ami havi 80ezer.
2014. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
87%

Nehéz megmondani. A gyereknek már szeptemberben lezártam az ajándék vásárlást, kb nyár elején kezdtem. A férjem ajándékai kb összesen 25.000-t tesznek ki, ő választott én meg kifizettem. Lehet, hogy nem a legszebb így, de ő örül nekik (sport felszerelések), én megörülök, hogy örül.

Mindig nevetnek rajtam, hogy nyáron már ajándékokat veszek, de így meg tudom venni őket időben és esetleg olcsóban is, mert pl nyáron volt akcióban ez az és akkor spóroltam vele.

2014. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
79%

anyukámnak 15 ezerért vettem ajándékot, a férjének 5 ezerért

testvéremnek és a feleségének együtt 10 ezerért

barátnőmnek 10 ezerért

mamámnak 5 ezerért

legjobb barátomnak 5 ezerért


18/F

2014. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
85%
Mivel csak 2 rokon gyerek van plusz a felnőtteknek apróságot veszünk (csoki,bon-bon, bor) egymásnak szintén jelképesen így kb. a 15%-át (aminek a fele a gyerekek ajándéka).
2014. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak szűk családi körnek tudunk venni és épp annyiért, amennyi jut rá.
2014. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
85%
3-mas vagyok, nincsennek rokonaink, csak egymasnak vasarolunk, bar en tavaly ha jol emlekszem semmit nem kaptam a ferjemtol...
2014. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
85%

összesen az egész családra fogok költeni vagy 25000.-

de ebből 8 felnőttnek és 10 gyereknek lesz karácsonyi ajándéka :-)

ez is csak azért ennyi mert az uncsi tesok utalványt kértek ami a 3+2 gyereknek 15000.-


plusz a fa és a karácsonyi sütik egyebek alapanyagai

2014. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
59%
Mi külföldön élünk, így csak szűk család van. 3-an vagyunk, idén karácsonykor bővülünk:D 4 éves első szülöttem, ő kap ajándékot, de mindig csak pár ezer forintnyit eddig még, most kap először olyan ajándékot, amit tényleg ő kért-kedvenc karakteres pizsi, ruha, ágynemű. Kistesó most születik karácsonykor-remélhetőleg előtte:D Én évről évre kamu ajándékokat rakok a fa alá magunknak, hogy lássa a gyerek, anyu apu is kap valamit. Becsomagolok egy tusfürdőt vagy ilyesmit-a gyerek szokta kibontani azt is:D Idén is valami hasonlót teszek a fa alá, meg eldöntöttük, ha szerencsénk van és előtte meglesz a kistesó, poénból berakjuk őt a fa alá a mózesben egy masnival átkötve, mellé a nagytesót egy fénykép erejéig és azt tesszük ki a fészre, hogy mi az ő boldogságukat kaptuk karácsonyra:D
2014. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!