Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek az osztálytársamnak...

Mit vegyek az osztálytársamnak karácsonyra (többi lent)?

Figyelt kérdés
Az osztályból mindenki kihúzta egy társa nevét és én olyan gyereket húztam, aki zenél, zongorázik és fogalmam nincs, hogy mit vegyek neki (persze a csoki az alap, de kéne valami mellé) kb. 2000 ft értékben kéne.

2014. dec. 17. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered jól, akkor szerintem valami Pickwick teacsomag bögrével, tusfürdő, dezodor jó választás lehet.
2014. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lány vagy fiú? Amúgy szerintem a tusfürdő, dezodor, szappan meg stb nem túl jó ajándékok. Persze tök jó ilyeneket kapni de könnyen meg lehet sérteni vele a másikat, hogy pl büdös.

Hány évesek vagytok?

2014. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha zenél a gyerek (komoly vagy könnyűzenét játszik?), akkor menjél be egy hangszereket árusító boltba, és ott kérdezd meg,milyen kisebb kiegészítőt vehetnél a hangszeréhez ilyen értékben. Vagy esetleg egy kottát.
2014. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már megvan (csoki, szaloncukorn gyertyatartó meg egy zongora mintás ceruza) egyébként 14F ő is meg én is. Ment a zöld pacsi :)
2014. dec. 18. 22:12
 5/6 anonim válasza:
csoki, esetleg kulcstartó, vagy bögre:)
2015. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Témába vágó könyv. :)
2015. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!