Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Januárb én 60. házasági...

Januárb én 60. házasági évfordulolyukat üneplik egy távoli rokonunk! Most az a gond hogy nem tudunk mit venni ajandeknak! Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Mink ara gondoltunk hogy egy szèp piaci kosárt teli rakunk piros almával,rakunk rá egy nagy masnit! De én fèlek atol h kevès lesz ez! Valojáha mar ilyen idös korba szinte mindenük meglehet.

2014. dec. 24. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

ez komoly?

a helyesírásod borzalmas...

ha valódi a kérdés, akkor szerintem csináltassatok egy képet, aminek az egyik felén egy fiatal kori kép van a párról, a másik oldalon egy mostani.

tőlünk ezt kapták a nagyszüleim az 50.évfordulójukra.

2014. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen komoly! Gyerek vagyok mèg ès bocsánat a helyes irásert!
2014. dec. 24. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáljatok régi képeket előkeresni, és csináljatok albumot, kereshettek a képek mellé idézeteket is. A kosár almának van valami jelentése?
2014. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ötleted butaság, bocs.


Fotókönyv, aznapi újságcikkek felkutatása. (levéltár)

2014. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!