Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Vörös rózsa csokormit jelképez?

Vörös rózsa csokormit jelképez?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 18:13
 1/8 anonim válasza:
91%
Akitől ilyent kapsz, az akar valamit majd tőled.
2015. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Én úgy tudom az elmúlást jelképezi alapból a rózsa,ezért is vannak sokan tévedésbe hogy,a szerelmet.A szerelmet a tulipán jelképezi.
2015. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

A vörös rózsa, a lángoló szerelmet jelképezi.

Ha elfogadja a hölgy, akkor illik "meghálálnia".

:)

2015. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerelmet jelképez.
2015. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Rózsa (vörös) - Szerelem, szeretlek. A birtokló szerelem, a szenvedély virága. Vörös rózsa csokor virágnyelven ezt jelzi: „Tartozz hozzám, akarlak, mindennél jobban vágyom rád!” A vörös rózsa jegyűek szenvedélyes és bátor emberek. Az ilyen férfiak hajlamosak a féltékenységre. Ugyanakkor az egy szál vörösrózsa a lángoló szerelem jelképe.
2015. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
89%
Akitől ilyen kapsz, az annyira meg akar dugni, hogy a szexért cserébe egy kis romantikára is hajlandó.
2015. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
elvileg a szerelmet.gyakorlatilag a viragos kiadja barkinek..
2015. jan. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem rózsát bárki adhat bárkinek, de a vörös virág úgy alapjában eléggé a romantikához köthető. Sárgát ne vegyetek (minden sárga virág jelentése negatív a virágnyelvben), ha valami szimplább kell, inkább a fehér (bár arról azt tartják, temetési virág, ez azért már régen nincs így, teszem azt, esküvőkön ugyanúgy megfelel.)
2015. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!