Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a nővéremnek?

Figyelt kérdés

A barátnőm idén fog érettségizni. Nem igazán érti a történelmet, ezért megkérdezte tőlem, hogy a nővérem (aki 33 éves és imádja a történelmet) segítene neki a tételeket kidolgozni és elmagyaráznia. A nővérem örömmel segít. Folyamatosan írja a 20 töri tételt úgy, hogy a barátnőm is megértse. Bár még írja, de most meg azzal nyaggat a barátnőm, hogy valami szép dolgot szeretne adni a nővéremnek de nem tudja mit. Megkérdeztem a nővéremet, de hallani sem akar ajándékról. Mondta, hogy örül annak, hogy az unalmas, monoton munkája után egy kicsit megmozgatja az agyát :) Így most nekem sincs ötletem, hogy mi lenne a jó ajándék. Én arra gondoltam, hogy vegyünk neki könyvet, de ez kevés? (szeret olvasni) Ti mit adnátok ilyen esetben?

22/F


2015. febr. 27. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyvet, színházjegyet, koncertjegyet - sztem bármelyik jó. Nem dolgoztok, nincs jövedelmetek, biztos, hogy nem is fogadna el drágább dolgot, ezek közül valamelyiknek szerintem örülne.
2015. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A könyv minden alkalomra jó, mellé egy kis csoki vagy saját készítésű süti.
2015. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is pont a színház- és koncertjegy jutott eszembe, vagy ha nem szeret elmászkálni esetleg egy ajándékkosár, de akár lehet a barátnőd által sütött sütemény is az ajándék :)
2015. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!