Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A bff-emt a szülinapján mivel...

A bff-emt a szülinapján mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
Mindketten lányok vagyunk. és idén és tavaly is egy nyári táborban voltunk/leszünk amikor szülinapja van tavaj megszerveztem neki hogy az egész tábor keltse regel énekel és gitárral. nagyon meg volt hatva. idén is nagy meglepit akarok neki de nincs tulsok ötletem biztos hogy megint beleszervezek egy csomó embert meg lesz lufi meg ijesmeik de semi konkrét. ötleteket szeretnék kérni ? létszi köszi

2015. márc. 15. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem, bőgni fog a meghatottságtól, ha le tudod írni a "Sok boldog születésnapot kívánok!" mondatot helyesírási és nyelvtani hibák nélkül...
2015. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ott ahol szoktatok lazulni a táborba csinálj egy kisebb bulit. És ott köszöntsétek fel együtt.
2015. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válszt
2015. márc. 15. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hasonlít rád, akkor lepd meg egy nyelvtankönyvvel, nagy hasznát fogja venni.
2015. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!