Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 16 éves fiúnak ajándékba...

16 éves fiúnak ajándékba vennék 50 ezer Ft körül karórát. Milyen márkát ajánlatok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 19:11
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nekem egy CASIO EDIFISE-em van.Ez tudom ajánlani mert 50 ezerért már nagyon szépet lehet kapni.De nekem még tetszenek ezek az okos órák is mint amilyen a SAMSUNG-nak van.Dehát kérdés az hogy mennyire értékelné az ilyen ajándékot és hogy mennyire tudja megbecsülni.
2015. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Diesel DZ7257 - ez fiatos

Invicta 19286 - ez már egy komolyabb

Emporio Armani-nak is vannak letisztult, szép órái

Nixon A105-005 - nekem ez a kedvencem


A karóra hasznos, tartós ajándék lehet. Csakhogy, ha nem vagy biztos mi tetszene neki, akkor ő nézze ki, mi az illik legjobban a stílusához. Egy jó óra egy életen át elkísérhet.

2015. máj. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Elmész szépen a gyerekkel együtt a boltba, és majd ő választ magának, te meg kifizeted. Akkor nem fog csalódni.
2015. máj. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 apexik válasza:
Inkább mást vegyél neki, kockáztatod, hogy leütik az óráért, de bármilyen értékes, vagy annak vélt dologért. Szerintem kérdezd meg tőle, minek örülne a leginkább, lehet, hogy a barátnőjével egy nyaralásnak... Óra minden telóban van...
2015. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes megkérdezni, nagyon kevés 16 éves srác hord órát, inkább megnézi a telóján, mennyi az idő. Ha geek, jó ötlet az okosóra, bár abból a legjobbak (Samsung, Apple) nem férnek bele az ötvenezres keretbe. Van vízálló, ami sztem egész elfogadható:


[link]


de az igazi az Apple Watch:


[link]


[link]

2015. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Lordestin válasza:
63%

Ebben az árkategóriában szerintem már lehet kapni egy elfogadható Seiko órát. Az maradandó, szép és elég jó alkatrészek vannak benne ezért pontos is. Az, hogy az óra ott van a telefonon, nos igen ez igaz. De egy szép óra a férfi ékszere. Így nem csak azért hordjuk, hogy nézegessük az időt rajta, hanem mert roppant elegáns tud lenni egy jól kiválasztott szép óra egy hozzá passzoló elegáns ruhához. Ezért is én inkább az analóg órát ajánlanám. Ezen belül meg kéne tudni, hogy a bőr szíj vagy a fém tetszik-e neki illetve menne hozzá jobban. Illetve, hogy automata vagy kvarc.

egyébként replika órákból is ki lehet fogni jókat, de az mindig zsákbamacska és általában nem maradandó....

2015. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
59%
16 évesnek nehéz maradandót venni, mert változni fog az izlése, és most még lehet, hogy rá se néz arra amit később megebcsülne. Mindenképpen strapabíró, és nem túl feltünő órát vennék, casio g-shock pl.
2015. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 apababa válasza:
citizen
2015. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Herold262 válasza:
en most 24 eves vagyok. 16 evesen nem ertekeltem az orat nekem most egy police karoram van femszijjas es 2 eve hasznalom... a valaszoloknak csak annyit tudok ma mar nem orat vesz az ember hanem ekszert. szerintem probalj meg mas ajandekot keresni neki. ha szeret jatszani akkor xbox one vagy ps 3 vagy ps4 et ajanlom 16 evesnek haverjaival elobb jatszana azzal es jobban ertekelne mint az orat... viszont sokmindentol fugg h ki mit ertekel az adott korban fugg nevelestol es anyagi hattertol is h miben nott fel. de 16 evesnek tudom ajanlani ha nincs jogositvanya a kismotorjogsit az korulbelul hasonlo osszeg. ;)
2015. máj. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!