Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Névadóra ajándékötlet?

Névadóra ajándékötlet?

Figyelt kérdés
Keresztlányunknak lesz névadója a közeljövőben de semmi ötletünk nincs. Aranyfülbevalót már kapott tőlünk, és mivel második gyerek egy csomó játékot, ruhát, mindent örökölt. Néztem, hogy keresztelőre szoktak ezüst holmikat adni, de ezek igazából haszontalanok. Valami olyat szeretnénk ami vicces, egyedi, hasznos, és még nincs neki olyan. Mivel panelban laknak ezért túl nagy vagy helyigényes dolog sem jöhet szóba. Ha lenne valami ötletetek légyszi segítsetek. !

2015. júl. 2. 12:20
 1/2 anonim válasza:
Nekem az jutott eszembe hogy valahol láttam ilyen ún. pelenka tortát vagy ugyanilyen ruhákból, bár írtad hogy örökölt nagyobb gyerektől de ha mégis van olyan amit nem sikerült akkor esetleg azokból egy ilyen csomagot készíttetni vagy készíteni, és az, meg esetleg még mellé valami apróság.:)
2015. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SzaboAronhun válasza:

Én innen szoktam rendelni valami egyedi dolgot. Gyorsak, és ügyesek.

[link]

2015. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!