Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek ez az ajándékötlet...

Szerintetek ez az ajándékötlet jópofa vagy gázos?

Figyelt kérdés

Gyakorlaton vagyok egy kórházban, ahol az egyik fiatal doki rengeteget segít. Szeretném neki meghálálni, hogy ennyit foglalkozik velem, ezért adnék neki valami apróságot.

Van egy jegyzetfüzete, amibe a fontos, hasznos dolgokat irkálja (pl. bizonyos betegségekről pár infó stb.), de már teljesen tele van az egész. Arra gondoltam, mivel úgy is nemsoká új kórházba és új osztályra megy dolgozni, adok neki egy új füzetet, és hogy egy kicsit személyesebb legyen, rajzolok bele. (Egyszer véletlen szóba került, hogy nagyon imádja a spongyabobot, így konkrétan néhány jópofa jelenetet rajzolnék belőle 1-1 random oldalra).


A kérdés az, hogy szerintetek ez ötletes, jópofa ajándék és örülni fog neki, vagy azért egy felnőtt férfinak mégiscsak gázos?


2014. szept. 7. 17:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiváló ötlet. Ő mondta, hogy szereti a Spongyát, akkor meg miért lenne baj?
2014. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó :D
2014. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Csak azért bizonytalanodtam el, mert mégiscsak egy felnőtt férfi:D Kell a megerősítés, hogy nem fogok beégni vele:D
2014. szept. 7. 19:41
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Hááát...én is szeretem a spongyabobot, de ha doki lennék, nem vinnék be egy ilyen füzetet a kórházba...
2014. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ezért rajzoltam csak belülre:D Kívülről nincs rajta semmi, egyszerű sötétbarna.

Ilyen: [link]

Várok még véleményeket. Még van két hetem eldönteni, hogy oda merjem-e adni, vagy inkább tartsam meg:DD

2014. szept. 7. 21:42
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
Akkor se vinném. Gondold el, látják a betegek... max otthonra jó.
2014. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
82%
Szerintem nagyon is jó, ha beviszi, ha nem. Miért lenne ciki egy 30 éves embernek, ha mesét néz? Ha kedvel is, akkor eszébe fogsz jutni, ha meglátja. Max. a felesége nem örül majd (ha van). De jó látni, hogy te legalább nem azt írod ki, hogy mit adj, hanem van saját gondolatod. :)
2014. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Jahj, köszönöm, egy kicsit megnyugtattatok:D

Nagyon hálás vagyok neki, életemben nem találkoztam még ilyen rendes és türelmes emberrel, szóval valami ajándékot mindenképpen szeretnék neki adni.

Piát rengeteget kap a betegektől is, és amúgy sem nagyon iszik, a csoki olyan semmilyen...egy maradandó ajándék meg mégiscsak jobb, mint valami olyasmi, amit elfogyaszt:)

2014. szept. 7. 22:08
 9/25 anonim ***** válasza:
49%
Nem ciki, ha mesét néz. De már rég kinőtt a vigyünk magunkkal mesefigurás dolgokat életkorból...
2014. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem baromira aranyos és baromira figyelmes, és irtó cuki ötlet. Viszont felejtsd el!

Max rajzolj az első oldalra egyet! :) De random SB ne! Mégis csak egy felnőtt komoly orvos! :)

2014. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!