Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lehet kicsit buta kérdés, de...

Lehet kicsit buta kérdés, de hogy kell virágcsokrot venni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Tehát csak bemegyek és mondom, hogy mi kell és adják, vagy előre be kell menni, és "feladni" a rendelést, hogy mondjuk délután 4-re jövök érte?

2015. júl. 19. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Bemész, elmondod, hogy kinek (mármint fiatal lány, nagymama, stb.) lesz, milyen alkalomra, és kb. mik az elképzeléseid (milyen virágból, mekkora csokor, milyen árban...)

És ott elkészítik neked.


De van, ahol kész csokrok közül is lehet válogatni.

2015. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor helyben megvan pár perc alatt? Köszi!
2015. júl. 19. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Igen!

Nem hiszem el, hogy tényleg sosem jártál még virágosnál...

2015. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem jártam még sosem virágosnál, mi ebben olyan meglepő? Fiatal vagyok, szerintem a kortársaim 99%-a nem volt még.
2015. júl. 19. 15:00
 5/8 anonim válasza:
100%
Mi sosem szoktuk megrendelni a virágcsokrot. Bemegyek/ünk a virágboltba és kiválasztjuk milyen virágot szeretnénk... (Kivéve ballagáskor)
2015. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
95%
Miért olyan meglepő, hogy nem volt még virágosnál? Én 23 éves vagyok, és összesen egyszer rendeltem csokrot, a többi alkalomra a szüleim rendeltek. Az azért más, ha mondjuk cserepes virágért mész be, attól még nem tudod, hogy megy a csokorrendelés.
2015. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
95%
(Bár elképzelni azért nem nehéz, hogy mehet, de na, annyira nem hülye kérdés ez.)
2015. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha randira lesz, jobb, ha megrendeled arra az időpontra, amikor mát hazafelé mentek. Akkor arrafelé irányítsd a csajt, és lépjél be a csokorért. Így nem kell a dögmelegben cipelnie, nem fog elhervadni, mire hazaért.
2015. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!