Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valami saját készítésű ajándék...

Valami saját készítésű ajándékkal szeretném meglepni az első találkánkon, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek vagyunk. Kissé érdekesnek tűnhet, de itt, gyk-n ismertük meg egymást, rengeteget beszélgettünk, és rá kellett jönnöm, hogy szerencsére nem olyan, mint a többi korombeli: komoly, megfontolt, kedves, udvarias. Valamikor jövő héten fogunk találkozni. Szeretném neki valamivel megköszönni, hogy végighallgatta eddigi minden "bajomat, problémámat", tanácsokkal látott el, tartotta bennem a lelket. Éppen ezért nem annyira személyes ajándékra gondoltam, csak egy kis apróságra. Olyat, hogy csoki, nem igazán szeretnék, mert elolvadna az utazás során, illetve nem maradandó. Szeretek saját kezűleg alkotni, de most először megfogott és gőzöm sincs, mit kellene... Valami ötlet esetleg? 16/L

2015. aug. 8. 21:18
 1/2 anonim válasza:
43%

Én 2 dolgot javaslok, egyik, befestesz egy rózsát feketére. (American horror story hasonlat) Nagyon szépen mutat :)

A másik pedig ha hajtogatsz neki valamit :P Mondjuk egy nyuszit ^^ Ilyen apróság, de nem sok fiú csinál ilyet, ezért örühetne neki ^^



19/emoboy

2015. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én sütit vinnék neki a helyedben :D a férfiak szívéhez a gyomrukon keresztül vezet az út :D
2015. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!