Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adhatok egy 3 éves gyereknek?

Mit adhatok egy 3 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Az unokaöcsémet bevállaltam egy hét, míg a szülei nyaralnak, és nem tudom, hogy mondjuk sütit, szódát, csokit, ropit, adhatok e neki? Vagy ebédet mit csináljak? Mennyit hagyjam aludni napközben?

2015. aug. 18. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A szülei mit mondtak/mondanak ezekről a csemegékről? Szoktak adni, vagy nem? Az evési szokásokat azért tőlük kellene megkérdezni, mert erősen gyerek- és nevelésfüggő.
2015. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kérdezd meg róla a szüleit, hogy náluk hogy szokás, mennyi csokit-sütit ehet, mit szeret enni és mit nem. 3 éves gyereknek már nem kell speciális étrend.
2015. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
erre voltam kíváncsi hogy kell e speciális étrend, szóval köszönöm :)
2015. aug. 18. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs étel-allergiája, főzz nyugodtan, ahogy szoktál.

3 évesen azért 1-2 órát még alszanak ált. ebéd után.

Hogy egyébként miket szeret, miket ehet, mi a kb. napirendje, mik a kedvenc játékai stb., feltétlenül kérdezd meg a szüleitől.

2015. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Beszéljétek meg a szülőkkel szerintem is.

Az én fiam 1,5 éves, de imádja a szódát pl. és nemn is tilt tőle, a bubis vizet issza melegben szivesebben. Amiket kérdezel, alkalomadtán már 1,5 évesen is kap(hat), de van pl. aki még 6 évesen sem adott buborékos italt a gyerekének, kólát sem látott stb.

Aludni ők is alszanak ebéd után, de lehet az idegen hely miatt majd nem akkor ne erőltesd, de a lehetősége meg legyen rá.

2015. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!