Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Swarovski tollat szeretnék...

Swarovski tollat szeretnék kérni a páromtól születésnapomra. Illik ilyesmit kérni?

Figyelt kérdés
Jó anyagi körülmények között él, én kevésbé, azt mondta, döntsem el mit szeretnék ajándékba. Én soha nem szoktam kérni semmit, csak akkor fogadom el, ha ő vesz valamit magától. Most viszont nem tud mit venni, így megkért, hogy én mondjak valamit.
2015. szept. 6. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről talán vele beszélj...
2015. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem gáz így ajándékozni, hogy kvázi megrendelésre.

Aki a párod, annak ismernie kell annyira, hogy magától ki tudjon találni valamit.

De ha ő erősködik, akkor mondhatod. Azt neked kell tudni, hogy ez árban az a kategória e, amilyen értékben szoktatok egymásnak ajándékozni.

2015. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, szerintem ha konkrétan rákérdez, hogy mit szeretnél, és pont van is egy konkrét kívánságod, és még tudod is, hogy belefér a keretébe, akkor miért ne illene azt kérni? Én is nagyon sokszor örülnék, ha nem kéne sorra járnom a boltokat, meg gondolkodni napokig, hogy vajon XY mit szeretne... pláne, ha ilyen közel álló személyről van szó. A szülők is meg szokták kérdezni a gyerekeiktől, hogy mit kérnek szülinapra/karácsonyra.
2015. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amúgy megnéztem, ritka bénák ezek a tollak
2015. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elég gáz
2015. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eleve neki kéne ajándékot választania nem tőled megkérdezni mit szeretnél,ha meg már ezt tette akkor kérd azt a tollat semmi baj nem lehet belőle.
2015. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!