Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nászajándékba pénz mellé...

Nászajándékba pénz mellé apróságok, vers. (? )

Figyelt kérdés
Csinálok egy kis decoupage dobozt, hat fiók van benne. Mindegyik fiókba teszünk velemit, pl cumi, sorsjegy, méz, ami valamilyen módon szimbolikus. Utolsó fiókban lesz a pénz. Arra szeretnék ötleteket, hogy mit tegyek a fiókokba, és mindegyikhez írnék is valamit, pl a mézhez, hogy a mézeshetek után és édes legyen az élet, vagy ilyesmi. Tehát szöveghez is kéne pár ötlet, a legjobb lenne egy vers, aminek a sorait lehetne illusztrálni a kis tárgyakkal. Tudtok ilyen verset?

2015. szept. 11. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, én el tudom képzelni, hogy egy szép szerelmes verseket tartalmazó díszesebb könyvet vegyek.
2015. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Mi is ajándékoztunk már ilyesmi ajándékot.

Egy oldalon találtuk hozzá az ötletet.

Nem verseket írtunk, inkább viccesre vettük a dolgot.

Itt van pár kép a mi megoldásunkról:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


itt pedig a szövegek vannak:

[link]

2015. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz nekem is kb. Csak már annyi helyen láttam, hogy félek, túl elterjedt lett
2015. szept. 17. 00:29
 4/4 anonim válasza:

Mi végig vettük a násznépet, utána nem volt kérdés hogy megcsináljuk e. Ha nem egy gyakori a társaságukban az esküvő akkor nincs mitől félni mert az eddigi tapasztalataim szerint sokan úgy vannak hogy az ajándék részét egyszerűen tudhassák le egy borítékkal.

De ha kreatív nálatok a társaság akkor tényleg jó ötlet lehet egy kis újítás


Versikét nem tudok, de...


Esetleg egy -szexkocka - hogy ne legyen sose a megszokott


- saját tervezésű vicces Ne zavarjanak tábla" - nászútra


Többször láttam neten érdekes statisztikákát amik sokszor humoros jelleget öltöttek hogy milyen hatással van a házasság az élet hosszára ezt esetleg külön picike lapokra össze lehet írni és összefogni valamivel (én lamináltam és átfűztem egy karikát rajta, így volt az éttermek listája) emellé szöveg - válsághelyzet kezelő!


A méz az jó ötlet :)


Emellé szerkeszthetsz akár egy kupont is, 1 hétvégi gyerekfelügyelettel, vagy valami hasonló - ha egy kis együttlétre vágynátok


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

2015. szept. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!