Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénz, vagy milyen...

SKillEr96 kérdése:

Mennyi pénz, vagy milyen nagyságrendű összeg kiadatni saját verseskötetet?

Figyelt kérdés
Pár versem összegyűlt, és még gyarapodni fog, lelkes ifjú vállalkozó szellmű költőként szeretném próbára tenni magam (nem karrierre számítok ettől) az irodalom világában. Ugye lektorálni is kell előtte a kötetet, plusz a kiadás költségei is magasra rúgnak... Lehetőleg egy ilyenben jártas ember (esetleg kiadó, szerkesztő, kiadott verseskötettel rendelkező író) ismertetni tudná velem ennek menetét, és lehetséges költségeit, annak nagyságát (mondjuk az is elég, hogy "százezres nagyságrend" vagy "háromszázezer felett"); mert gondolom, nem egy zsebpénzből megoldható dolog. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 25. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Félmillió forint legalább.
2014. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj blogot!
2014. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, ebből valószínű, hogy vagy blogírás lesz (bár azt azért nem akarom, mert úgysem olvasnák 10-20-nál többen, azzal meg kitörölhetem). Viszont lenne még egy kérdésem: ha már kötetet kiadni ilyen kegyetlen drága, melyik újságban/folyóiratban tudnám 1-2 művem megjelentetni, illetve mennyiért? Elvileg van pár, ami közöl amatőr költeményeket.
2014. nov. 26. 17:17
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, hol tanulsz, de egyetemi lapokban (Pl. Egyetemi Élet - Debreceni Egyetem) biztosan tudsz publikálni, sőt talán még fizetnének is érte egy keveset.
2014. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

#4-es vagyok:

Lehet az volna a legjobb, ha csinálnál egy e-book olvasóval olvasható verziót képekkel, és felraknád az amazon.com könyvgyűjteményébe pár dollárért.


"Publish on amazon" címszóval találtam a google-ben:

[link]


Hajrá!!

2014. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Példányszámtól és terjedelemtől függően. Pl. 300 oldalas regényt néhányszáz példányban kb. 1000-1500 ft/darab áron legyártanak.
2014. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!