Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit lehet adni munkahelyen...

Mit lehet adni munkahelyen karácsonyra 47 embernek?

Figyelt kérdés
Valami kicsi, olcsó dologra gondoltam, de olyanra, ami megmarad. Meg talán nem is annyira nem hülyeség, nem nagy porfogó. Vagy ez lehetetlen kérés?:P

2015. szept. 16. 12:04
 1/8 anonim válasza:
Személyre szóló mézeskalács? Aki akarja meg eszi, aki akarja kiteszi valahová :)
2015. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha olcsó, akkor porfogó. Vigyél inkább egy nagy tál sütit.
2015. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy jó tányér bográcsos babgulyást + egy-két pofa sört!!!
2015. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szaloncukrot

Saját készítésű karácsonyfadíszt

2015. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább a közös főzés mellett szavazok. Ha már ajándék legyen nagyvonalú, ami nem olcsó, viszont egy jó kis pár órás kajálás+beszélgetés nem rossz.
2015. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Videomontázs a közös élményekről.
2015. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a mézeskalács vagy valamilyen süti kis helyes celofánzacskóba, masnival..stb. Láttam is egy oldalt vagy talán könyvet a könyvesboltban ami egy olyan szakácskönyv volt amibe sk. készítésű ajándékötletek voltak. Abban voltak ilyesmik. Ha a mézeskalácsot ki is fúrod--lehet belőle karácsonyfa dísz is..:)Azt hiszem Gasztroajándékok vagy valami hasonló volt a címe..:)
2015. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt kolléganőm sütött egy nagy tál süteményt és mindenkinek adott 3 szem szaloncukrot meg egy filc anyagból készült karifa díszt :)
2015. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!