Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nemsokára karácsony és nem...

Nemsokára karácsony és nem tudom mit kérjek,13 éves lány vagyok szeretek olvasni, szeretem a divatot, tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 26. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok! 13/L


Néha eszembe jutnak dolgok de aztán elfelejtem (pl: enni akarok nincs villa kérek azt, közben eszembe jut a szalvéta és azt is kérek XD igazából van villa meg szalvéta :'D)

2015. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérj egy könyvet meg egy pulóvert :)
2015. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Kérj szerénységet. Azt bezzeg nem teszed fel, hogy mit adhatnál a családodnak. Ha pl anyudnak csinálsz karkötőt és mindenkinek valmit + nem követeled, hogy mi kell, hanem amit megengedhetnek maguknak, egyből nagyot nőnêl mindenki szemêben. De így csak egy önző peecsa vagy.
2015. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3/ te normális vagy ? Lehet , hogy már régen tudja hogy a szulei mit kapnak ! Amúgy szerintem egy plédet !
2015. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem is valamilyen könyvet kérj. Körül tudsz nézni pl. a libri honlapján. Ott biztos találsz kedvedre valót. És pár ruhaboltban is körülnézhetnél, ha már szereted a divatot.:)
2015. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsot! :)
2015. okt. 27. 08:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, nemsokára ballagni fogsz, már arra gondolva kérhetnél valami szép ballagási ruhát vagy fülbevalót, amit a ballagáson veszel majd fel :)
2015. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Belépőt a Csodák Palotájába! :)
2015. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én pénzt szoktam kapni, nem kell kérnem. Ebből azt veszek magamnak, amit szeretnék, és talán még marad egy kis maradék, amit eltehetek, és majd később megint vehetek belőle valamit.
2015. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Színházjegy? Óra?
2015. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!