Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ha a ferjetek azt mondana,...

Ha a ferjetek azt mondana, hogy iden ne ajandekozzatok egymast, akkor?

Figyelt kérdés
... Te vennel neki valamit? Es ha o kozben ajandekoz, en meg ott allok ures kezzel?

2015. nov. 20. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát elvileg szerintem nem kell még ha ő vesz sem de vehetsz egy olyan ajándékot amit elrakhatsz ha vesz odaadod ha nem vett akkor szülinapon adod
2015. nov. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De a férj én lennék ha a feleség mondaná akkor passz a nők szeretik a ha tudom mit gondolt;)

Én speciel nem viccelnék nagyon ilyennel ha azt mondom nem veszek és megállapodtunk akkor és vesz a nő akkor nekem is kellemetlen úgyhogy azt várnám hogy ne vegyen

2015. nov. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*akkor nem vennék
2015. nov. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vennék valami élményt neki, színházjegyet vagy ilyesmit. Az mégiscsak maradandó dolog, és nem is kell, hogy karácsonykor legyen az esemény.
2015. nov. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Én mindenképpen vennék valamit, mert nálunk is az van, hogy ne legyen ajándékozás, aztán mégis mindig mindenki vesz valamit. Nem akarnék én lenni az egyetlen, akinél nincs ajándék. Az első amúgy jól mondja, az ajándékot elrakhatod, és ha ő nem ad semmit, neked sem muszáj odaadnod, majd odaadod valamilyen másik alkalomra. Így biztos nem állsz majd ott üres kézzel. :)
2015. nov. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem vennék. Nem véletlenül kérné, hogy ne legyen ajándékozás.
2015. nov. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valamiben megállapodtok, akkor tartsd magad hozzá. Egy pasi ezt komolyan mondja. A veszel ajándékot és elteszed, majd máskor odaadod, szerintem teljesen felesleges. Mutasd meg neki, hogy komolyan veszed, amit mond neked, nem kell ennyit játszmázni az ajándékokkal, nem erről szól az egész ünnep. Így lesz több időtök odafigyelni egymásra.
2015. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bajban lenne, mert az ajándékát nem veszik vissza, mivel már használt.
2015. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!