Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mivel ajándékozzátok meg...

Ti mivel ajándékozzátok meg barátotokat/barátnőtöket karácsonykor?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőmnek playboy parfümöt vettem, régóta vágyik egy olyanra, igaz nem 2 ft volt de úgy gondoltam had örüljön neki, meg ha már sokat dolgoztam főleg maszekba is aminek az az ára hogy sokat voltunk egymás nélkül, így azt gondolom hogy megérdemli azt meg azt hogy január első felében együtt lehessünk itthon mert nálam addig szünetel a munkahely meg legalább kipihenem magam, és vele lehetek, mert neki sem kell dolgoznia 1 hétig.

Ez mellé még kap egy párnát amin a közös képünk van rajta, és egy felirat hogy szeretlek meg a dátum amikor összejöttünk és amikor a kép készült mert azon a napon volt. Egy ismerősöm csinálja meg pénteken megyek érte :) Nem nagy cucc meg úgy akartam hogy szívhez szóló legyen de ő is örüljön mert mégis azt kapta amire régóta vágyik. 21 évesek vagyunk

2012. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Egy playboy parfümért dolgoztál annyit? Ami 6000 forint, az átlag meg 2000? Ez a "nem 2 ft" kijelentés elég gáz... Láttál már chanel parfüm árakat, a legkisebb kiszerelés 20-tól indul, de még erre se mondanám rá, hogy "nem volt 2 ft"... Azt már inkább mondom egy Rolex órára.
2012. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokan dolgoznak 2 teljes napot egy playboy parfüm áráért,nem kell leszólni az elsőt.


Párom az új telefonjához kap bőrtokot és egy kocsi alakú telefontartós usb elosztót. (szülinapja nem rég volt,arra kapott elég drága ajándékot)

2012. dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!