Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Házaspárok! Ajándékozzátok...

Házaspárok! Ajándékozzátok egymást Karácsonykor?

Figyelt kérdés

Igen? Nem? Miért?


Eddig melyik ajándéknak volt a legnagyobb sikere?

Idén mit terveztek adni?


2014. okt. 1. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

már nem nagyon. Inkább azon vagyunk, hogy tudjuk tovább fizetni az LTP-t, 5 év múlva jár le nov. végén, az lesz a legnagyobb kari aji.

Legnagyobb sikere nem nagyon volt eddig egyiknek sem, én a fürdőköntösömnek örültem a legjobban, az epilátornak a legkevésbé :D

2014. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
95%

Igen. Nálunk ez teljesen természetes. Szülinap, névnap, valetin, évforduló van, hogy anyagi okok miatt elmarad...de a karácsony nem.

Még nem tudom mit..de valószínű, hogy a hobbijával kapcsolatban fog kapni valamit a férjem. :)

2014. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem,söt se szülinap,se nevnap,mert mi mindig megvesszük amire szüksegünk van eppen-nincs ünnephez kötve.Torta,es 1szal virag max.
2014. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Karácsonyra általában közös ajándékot veszünk. Az idéntől nem tudom hogy ez fog e változni,mert ez lesz az első babás karácsonyunk :)
2014. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem, Inkább csak élvezzük az ünnepeket. Vagy ha éppen kell valami akkor megvesszük, de csak azért mert karácsony van nem veszek mobilt vagy tévét ha úgy sem kell.
2014. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de úgy, hogy együtt veszünk ajándékot egymásnak, vagy közösen magunknak.
2014. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Soha nem az értéke számít, hanem, hogy olyan legyen, amire a másik vágyik..

A legnagyobb sikere annak az ékszerdoboznak olt nalam, amit a férjem készített..

2014. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Igen, de sokszor csak apróságot meglepetésnek, és mellette meglepjük magunkat egy közös, nagyobb ajándékkal amit együtt választunk ki. Pl. 2 éve szép nagy tv, idénre pedig robotporszívót és playstation 4-et néztünk ki :)


Emellett apróbb személyes ajándékokat szoktunk adni, de nem az árát nézzük, hanem azt ami megtetszik egyszerűen megvesszük :)

Idén egy szép, kézi készítésű bőrkesztyűt szeretnék venni a férjemnek és egy új bőr tárcát pl., mert ilyesmiket sokszor nézeget, tetszik neki. Plusz egy vastag, kötött pulóvert is biztosan, mert azokat is nézegette nemrégiben. Emellett még teakülönlegességekre gondoltam, mostanában szokott rá a leveles fekete, zöld teákra nagyon. Aztán még meglátjuk mi lesz.

2014. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
91%
Persze, a feleségem még a szomszédoknak is szokott sütit sütni :)
2014. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Azt még elfelejtettem, hogy kézzel készített ajándékokat is szoktunk adni, ha épp van valami ötletünk! Pl. a férjem barkácsol, én kötök, varrok, ilyesmi.
2014. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!