Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit tudnék csinálni/venni...

Mit tudnék csinálni/venni apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Anyukámnak már kitaláltam, ő nagyon szereti a csokikat, úgyhogy venni fogok neki pár apró falatos dolgot és egy nagy befőttesüvegbe belerakom őket, plusz láttam egy nagyon szép karkötőt. Pár éve apukámnak csináltam egy "puszilapot", ami egy egyszerű kártya volt, és, ha felmutatja, puszit kell adnom. :D Szeretnék most is valami ilyesmit csinálni, de jobb lenne azért valami mást. Nem szeretnék neki rendelni a netről, egyrészt, mert, ha anyukámnak csinálok, akkor neki is szeretnék, másrészt meg nem is láttam annyira jó dolgokat. Ti mit csináltok a szüleiteknek? Tudnátok adni pár ötletet?

Ő is szereti a csokikat, de nem szeretnék neki olyat, mint anyának. Szeret olvasni nagyon, de egy 3000 Ft értékű könyvet nincs értelme megvenni, mert 2 nap alatt kiolvassa, és állhat a polcon. Valami olyat szeretnék, aminek tényleg örül, és nem csak abban a pillanatban.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

16/L


2015. nov. 28. 16:47
 1/1 anonim válasza:

Szia!:)

Ha szeret olvasni, de könyvet nem szeretnél venni, szerintem jó ötlet, ha könyvjelzőt/könyvjelzőket veszel vagy csinálsz neki :)

2015. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!