Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Sos! Mit vegyek apukamnak...

Sos! Mit vegyek apukamnak karacsonyra?

Figyelt kérdés
tudom, hogy szamtalan ilyen kerdes van, de irnek egy kicsit rola. Igazabol o olyan, hogy mindenhez ert es mindent szeret csinalni, van amikor barkacsol, epitkezik, van amikor kerteszkedik, van amikor epp.szerelo, szereti a rock zenet, es a vicces dolgokat egy bizonyos hatarig. Sajnos semmi otletem, hogy mit vehetnek neki. Eddig minden evbe ki tudtam.talalni valami jot, most semmi..
2014. dec. 22. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hamar eszedbe jutott...:D


Olvasni nem szeret? Vagy egy nagyon jó trilógia (történelmi regény), apum és apósom is imádja, ebből gondolom, hogy az ilyen korú férfiaknak jó ajándék.:)


Ken Follett Évszázad trilógiájáról van szó.

2014. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Mennyi a kereted rá? :) Mert ajánlhatunk könyvet 1000.-ért és ajánlhatunk technik legót több tízezerért is :) (Amúgy a férjem imádta a technik legóját, visszament gyerekbe, ahogy szerelgette, aztán meg játszott vele :D)
2014. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mennyi pénzt szánsz rá?
2014. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, szeret "jatszani" iss visszamenni gyerekbe:)

De nem tudok tul sokat szanni ra 3-5 ezer ft-ot kb.

Amugy eszembe van mar regota csak ugy voltam vele, hogy raer-raer aztan nagyon lebetegedtem es nem tudtam ezekkel foglalkozni most meg itt kapkodok ossze-vissza.

Az elektronikai dolgokat is szereti.

Meg olyat szeretnek amihez "ertek" is. Tehat pl biztos nem fogok olyan dolgot venni amihez nem ertek, hogy mi a jo stb

2014. dec. 22. 12:03
 5/12 A kérdező kommentje:

Amugy logikai jatekok is johetnek azokat is szereti deakkor azert valami komolyabbat:)

En viszont ruhakba is jartas vagyok, tudnek neki venni pl. Egy jo pulcsit csak ott felek, hogy elszurom a meretet

2014. dec. 22. 12:08
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaa es sajnos olvasni nem szeret. Legalabb is eletembe nem lattam a kezebe konyvet:)
2014. dec. 22. 12:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha már ruhát említed, osonj a ruhásszekrényéhez, és vegyél ki egy olyan pulcsit, amit szokott hordani. A nyaknál van a címkére írva a méret. Vagy még tutibb, hogy egy cm-rel mérd le vállszélességet, mellbőséget, és a hosszt.
2014. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha szereti a sóst, akkor azt!
2014. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Bemegyek a varosba szetnezni:)

2014. dec. 22. 13:19
 10/12 anonim válasza:
Rubik kocka? :) pár ezer forint és régi jó szórakozás! :)
2014. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!