Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vehetnék anyukámnak...

Mit vehetnék anyukámnak születésnapjára? Bővebben

Figyelt kérdés
Már nagyon nincs ötletem, mit vegyek neki. Tavaly pl. vettem neki parfümöt vettem neki, meg testápolót, a testápolókat szereti és használja, de pl a parfüm nem fogyott el azóta se. Főzni, sütni szeret, de vettem neki szép konyharuhát és azt nem használja. Nem akarok neki felesleges dolgot venni. Tudnátok esetleg segíteni?

2015. nov. 29. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakácskönyv amibe különleges ételek vannak,notesz,naptár.
2015. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az, amit még szeret ezen kívül?
2015. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokat dolgozik, és mivel én iskolába járok és dolgozok nem találkozunk túl sokat. De ha együtt vagyunk otthon akkor általában nézünk valami filmet. Szereti a virágokat, sok virág van a hazban es a kertben is. Szeret olvasni estenkent (de konyvet vettem neki nem olyan reg anyaknapjara).
2015. nov. 30. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg egy bluray film? Vagy mozi/ színházjegy?
2015. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mozi és színházjegy jó ötlet.

Virágos/receptes falinaptár (de csináltathatsz egyedi fényképekből is, nem olyan drága)

2015. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oh ez jó ötlet köszönöm :))
2015. nov. 30. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!