Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek anyukámnak születés...

Mit vegyek anyukámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam venni neki semmit, mert mindig azt mondja hogy ne vegyél hülyeségeket mert ami kell nekem azt majd megveszem.. ugye eddig mindig onnan volt pénzem hogy szülinapomra, névnapomra, karácsonyra, húsvétra, mikulásra a mamáktól, rokonoktól pénzt kaptam. 16 éves lány vagyok így most 2 hónapot dolgoztam.. és ebből a pénzből szeretnék neki venni valamit.. (ebben az a jó hogy én dolgoztam meg érte és az én pénzemből veszem meg majd neki) mit vehetnék neki?
2013. aug. 27. 16:18
 1/1 anonim válasza:

Hmmm.. fogós kérdés mivel nem ismerem anyukád ízlését, de mint minden nő gondolom ő is szereti a parfümöket. Tipp: vegyél neki olyan parfümöt, aminek ilyen kis fújókája van(pumpás). Tudod mint régen az úriasszonyoknak :)

Az én anyukám nagyon örült neki.

Ha ilyen üvegcsés parfümöt nem találsz, akkor csak vegyél üresen és egy kimért parfümösnél töltesd fel ;)

2013. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!