Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak az anyukámnak a 40....

Neffi kérdése:

Mit adjak az anyukámnak a 40. születésnapjára?

Figyelt kérdés
sziasztok,szeretnék adni neki erre az alkalomra valami maradandót,de nincs túl sok pénzem,tudnátok ötleteket adni?előre is köszönöm

2014. febr. 25. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha venni akarsz:

[link]


Az anyukámnak is most volt a 40. szülinapja, bekötöttem egy egyszerű füzetet, az első pár oldalra írtam neki, utána pár rajzot készítettem bele, aztán meg képeket ragasztottam a füzetbe. Annyira örült neki, hogy elsírta magát :)

2014. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá?
2014. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy csokor virágot, puszi jobbról, puszi balról kíséretében. :)
2014. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha olcsón akarod meguszni azt ajánlom készits egy film összeállítást és írd ki lemezre. Ha (nem tudom mennyid van)van pénzed rá vegyél egy digitális képkeretet. Ha valami olcsót és kézzelfoghatót akarsz csinálj magad valamit. keress egy hobbiművészboltot, vegyél egy ékszerdobozt (vagy valami dobozt) és fesd ki vagy szalvétatechnikával díszitsd fel.
2014. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!