Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit vennetek karira egy...

Ti mit vennetek karira egy mai swagyolo tini lanynak?

Figyelt kérdés
Osztalyba ot huztam. Nem nagyoon ismerem viszont tipikus mai 14eves tomeg kategoria.(airforce, canabisos cuccok,iphone, starsbukspohar napi kelleke stb.) Es van valami most meno par ezres swagyolo dolog amit ha vennek orulne neki?
2015. dec. 2. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Milyen az a svagyoló?
2015. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Telefontok az pont jo neki
2015. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az tenyleg jo. Es abbol milyen mintajut valasszak szerintetek?
2015. dec. 3. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami egyszerűbbet szerintem
2015. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

"Milyen az a svagyoló?"


Na erről van szóóóóóóóóóóóóó :) :)

2015. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom ám mi az! Szveg meg joló. Azaz menő. Minden kornak megvan a maga "menő" szava. (a menő is ilyen) Amikor én voltam álti sulis (80-as évek), akkor dzsété volt minden. Senkinek sem volt fingja sem hogy honnan jött (lehet hogy az első GT autók hátulján olvasta, aztán elterjedt) de mondtuk. Aztán király lett Gangsta után minden (90-es évek), meg zsír, meg übersirály, meg űberzsírsirályságosság. Lassan a swagyolo is elkopik mint a LOL.
2015. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1. A lol egyatalan nem tunt el. Ugyanugy hasznaljuk, mi fiatalok.

2. NEM EZ VOLT A KERDES hogy milyen szavakkal helyettesitjuk a meno szocskat hanem hogy mit vegyek egy lanynak.

2015. dec. 9. 18:28
 8/8 anonim válasza:
Kanabiszos telefontok, baseball sapka,szempillaspirál...
2017. dec. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!