Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit vennétek egy 16 éves...

ZsomborsKandúr kérdése:

Ti mit vennétek egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Nem régen jöttünk össze, megtaláltam benne amit akartam, és meg szeretném lepni valami olyan dologgal ami nem mindennapi.

Azt kell róla tudni, hogy nagyon imád táncolni, de nagyon.

Annyira, hogy a szüleitől nem kér mást minthogy,mindig befizessék a díjakat meg amire szüksége van azt megkapja, de ezen kívül semmit.

Nagyon csodálom ilyenkor ! :)

Ti mit vennétek a helyemben?

A jó nagy műfaszt meg, az oboa iskolát hanyagoljátok !



2013. júl. 18. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
stripper?
2013. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen -.-
2013. júl. 18. 15:37
 3/14 anonim válasza:
Táncos könyv, film. Meg egy csokor gaz azt szokták szeretni a lányok. Vagy valami unidorító romantikus program.
2013. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Táncból is annyi fajta van mint égen a csillag tehát, bármilyen stílusról is van szó gondolom egy alap ruházat kell az edzésekre, a versenyekre meg gondolom versenyruha. Nekem is volt egy barátnőm aki versenyszerűen táncolt, de inkább akrobatikus aerobikozott többnyire. Én is voltam úgy vele hogy nem tudtam mivel meglepni és akkor kért meg rá hogy vegyek neki táncruhát és mondta hogy bármi jó lesz, akár egy felső, akár egy alsó, akár egy dressz, vagy cipő, vagy egy jó táncos zenegyűjtemény.

Igaz hogy vért izzadtam mire a megyébe találtam egy olyan üzletet ahol tudtam neki venni ruhát, nagy nehezen vettem neki egy felsőt, amit az az eladó segített kiválasztani akinek ugyan azok voltak a méretei mint a barátnőmnek. Még fel is próbálta a dresszt amit vettem mert pontos méret nem volt benne csak mérőszalaggal tudtuk lemérni. Szegény mit meg nem szenvedett egy vevő kedvéért, de díjaztam is a segítőkészségét meg a kedvességét. Kicsit ciki volt ugyan mert az exemnek nem mertem ezt elmesélni, a jelenlegi barátnőm csak nevet a dolgon de hát ha a kedvébe akar járni az ember egy lánynak akkor mindent megtesz.

2013. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is virág+valami táncos színházi előadásra vidd el,vagy tényleg könyv/film ami a táncról szól.15/L
2013. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Táncoló medvét (dancing bear).
2013. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hip-Hopot táncol tudtommal és igen, ruha mellett tettem le a voksomat :)

Ja és, hogy ne legyen túl személytelen az ajándék készítek neki egy videót, ha már úgyis konyítok hozzá egy kicsit!


Mit gondoltok arról, hogy megkérek arra embereket, hogy mondják azt, hogy Boldog Születésnapot (név)!

és ezt össze vágom egy videóba aminek az elején dumálok egy kicsit!

2013. júl. 18. 18:16
 8/14 anonim ***** válasza:
99 ft -os filmet vegyél neki na az biztos nem mindennapi...
2013. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6/3 értelmes volt!

Na azért már fejlődik Magyarország ez nem semmi.


Azoknak akik értelmeset írtak nagyon köszönöm!


És igen tudom, hogy a dancing beer micsoda ;)

Ha szüksége lenne vetkőző emberkére majd én pótolom

2013. júl. 19. 09:43
 10/14 anonim válasza:
egy arany nyaklánot aminek a medálja a táncra emlékeszteti
2013. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!