Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek egy ilyen ajándék...

Szerintetek egy ilyen ajándék jó ötlet?

Figyelt kérdés
A barátomnak (kb 4 hónapja vagyunk együtt) szeretnék karácsonyi és szülinapi ajándékot készíteni. Azt tudom, hogy autómániás és szereti a labdajátékokat, de nem tudtam, hogy minek örülhetne. végül arra jutottam, hogy csinálok neki egy bögrét, amire majd olyan szöveget szeretnék írni, amit ha bármilyen napon elolvas, eszébe jutok. Itt most olyanra gondolok, amire nem az átlagos szöveg van írva, pl.: "Boldog karácsonyt!", hanem valami hétköznapibb. Szerintetek ez jó ötlet? Ha igen, tudnátok mondani ilyen szöveget?

2015. dec. 7. 16:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem: én 14 vagyok, ö pedig 15:)
2015. dec. 7. 16:36
 2/3 anonim válasza:
Hát nem tudom, èn a bögrèkèrt nem vagyok oda, de ha azt akarsz akkor plyan szöveget tegyèl rá, ami vicces. Egy közös poèn, amit csak ti èrtetek, a kedvencs szólásaitok vagy valami ilyesmi
2015. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze, szerintem tök jó ötlet! Olyas valamit tegyél rá, ami emlékeztetheti rád. Ezt mi nem tudjuk megmondani. Valami olyanra gondolj, ami a kettőtök kapcsolatához köthető, esetleg egy szép emlékhez.
2015. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!