Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak egy animés lánynak?

Mit adjak egy animés lánynak?

Figyelt kérdés

Mit csináljak karácsonyra egy 16 éves animés lánynak? Nagyon sok animét látott már.Én sajnos elég keveset, inkább maradok a sorozatoknál XD. Kézzel készített ajándékra gondoltam. ^^ Szereti pl: Attack on titant, noragamit, stb... Japánnal kapcsolatos dolgok is jöhetnek ^^

Előre is köszönöm a válaszokat.

Előre is köszi a válaszokat.



2015. dec. 12. 19:08
 1/3 anonim válasza:
Ha feltétlenül kézzel készített ajit akarsz, akkor vegyél egy sima fehér(vagy akár milyen színű) pólót és textil filccel vagy festékkel rajzold rá a kedvenc animéjének a logóját. Vagy rajzold le neki a kedvenc animéjéből a kedvenc karakterét, egy nagy lapra és kész a poszter. Rajzold fel a logót egy papírra vágd szét kicsire aztán lamináld le(csak simán ragassz rá egy átlátszó lapot)vágj rá egy kicsi lyukat azon fűzz át egy madzagot és kész a kulcstartó. Én ezeknek örülnék. ^-^
2015. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz ^^ ezek nagyon jó ötletek
2015. dec. 12. 20:17
 3/3 anonim válasza:
Vagy akár csinálhatnál neki egy animés tolltartót, füzet borítót, nyakláncot, karkötőt, vagy akármi más hasznos animés dolgot!
2015. dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!