Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mi a "legrosszabb"...

Szerintetek mi a "legrosszabb" ajándék amit ilyenkor adni szoktak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pénzcsere, húsvéti tojás, gázszámla. :D
2012. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Büdös szappanok (főképp ezek a kézművesek,semmire nem jók)
2012. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármi,ami személytelen,amin egy percig sem gondolkodott az ajándékozó,hogy vajon örülnék-e.

Nagyon szeretem a karácsonyt,de nagyon utálom azt,amit csináltak belőle,hogy az emberek egymást taposva rohannak a plázákban,és egymásra licitálva veszik a plazmatévéket,és okostelefonokat(mert ugye válság van),és 24-re meggyilkolják egymást,mert idegbetegek(éljen a szeretet ünnepe!).

Én szinte soha nem vásárolok.Elég jó kézügyességgel áldott meg a sors,a családom,barátaim imádják az ajándékaimat.Kimaradok az őrületből,és szép az ünnepünk.

2012. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek más a legrosszabb ajándék. Nekem az, bármit is legyen, amikor megbeszéljük, hogy nem adunk egymásnak semmit, mi tartjuk is magunkat ehhez, a másik meg beállít a csomagokkal.
2012. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Zokni.
2012. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármi, ami "muszájból" és nem szívből jön.
2012. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kriszti77 ***** válasza:
100%
Amit továbbadtak egy másik embertől...
2012. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Okostelefon, plazma TV? Ezek messze vannak a legrosszabb ajándék kategóriától...
2012. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ha közeli családtag,szerelem stb aki közel áll a szívedhez,na azoknak ezek az előre csomagolt ajándékok . Teljesen az jön le,hogy semmi ötletem le is szarom minek örülnél nem fogok ezen lovagolni,lekapok csak valamit a polcról.
2012. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%

" A másik meg beállít a csomagokkal. "


Talán mert szeret és nem hiszi el, hogy mikor megbeszélitek, komolyan gondoljátok, hogy semmi apróságot nem adtok egymásnak. Jó nézni, ha a másik örül, de szerintem nyugodtan mondd meg nekik, hogy számodra így az Ő ajándékuk a legrosszabb Karácsonyi ajándék, bármi is legyen az, biztosan nem mennek többet, sem csomaggal, sem anélkül.

2012. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!