Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nagyon gazdagoknál hogy megy...

Nagyon gazdagoknál hogy megy az ajándékozás?

Figyelt kérdés
mindenük megvan .. akkor minek örülnek?

2015. dec. 24. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
ők fordítva működnek,megvan mindenük, tehát annak örülnek, ha elveszel tőlük valamit. Mondjuk lopd el az autójukat, vagy törd be a 3D-s tévéjük képernyőjét, ó látom a szemeim előtt ahogy a boldogságtól könnybe lábad a szemük :')
2015. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mindig van valami újdonság amit meg lehet venni

Általában a fejenkénti több százezer forintos ajándékozás megy ilyenkor gazdagéknál

2015. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 'gazdag' nem efy homogén csoport.
2015. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Itt egy Merci, ott egy villa,

Jajj de szép a Hawaii pálma...

2015. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

attól mert valaki gazdag, még nem biztos,hogy megvan mindene is. pl ugyanúgy vágyhat egy nemrég könyvre/elektronikai eszközre/kozmetikumra a gazdag ember is , mint egy szegényebb. pl én sok gazdag család gyerekeit ismerem. a többségük nem kap meg mindent egy füttyentésre,hanem kérik ünnepekkor például.

de mondjuk elismerem,hogyha van egy gazdag férfi/nő, aki tényleg mindent meg tud venni magának, annak nehéz ajándékot választani. ilyen esetben inkább valami élményt adnék,valamit amit nem lehet pénzért megvenni. de mondom, általában a gyerekeik nem kapnak mindent egyből alanyi jogon. szóval nekik jobban lehet szerintem ajándékot venni még.

2015. dec. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az a kategória vagyok, akik mindent megvehet magának, szóval alapvetően nehezen tudnak nekem ajándékot venni az emberek, de a barataim nagyon ötletesek. Aminek állandóan megörülök, az a könyv, vagy olyan élmény, amiről még sosem hallottam, vagy hallottam és esetleg említettem, de eddig nem volt rá alkalmam, viszont a barataim megszerzik nekem. Ilyesmi. Meg alapvetően már annak is örülök, ha együtt van a család, meg a legszebb ajándék az, ha összejövünk a barátaimmal, fele külföldön van, így karácsonyra hazajön és ettől több nem is kell nekem jóformán.
2015. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az 5. válaszolóval teljesen egyet bármi elromolhat.

Az ha valaki gazdag nem jelenti azt hogy biztos két kézzel szórja a pénzt !

Egy telefont vagy iPadet nem vesz meg minden gazdag hétköznap,azt valószínűleg ünnepekre kéri !!!

2015. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi megvehetünk mindent szerencsére.

Férjemmel így pl ajándékba csak sajátkészítésű ajándékot adunk egymásnak, szeretünk barkácsolni,kreatívok vagyunk.

Sokkal többre értékelem mint bármit amit boltban megvehetne.

2015. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi is megvehetünk bármit. Mégis párommal nagyon örülünk egymás ajándékának! Egy pulcsi, egy cipő, nekem pl ékszer vagy egy ruha... Általában együtt nézelődünk, így tudjuk mire vágyis a másik. Szoktunk közösen venni utazást is, és elmegyünk ketten. Közös élmény. :) Együtt díszítjük a fát, aztán betesszük egymás ajándékát a fa alá. Másnap együtt főzünk, aztán jön az egész család! Hiába gyakran találkozunk mindenkvel, olyan ritkán van, hogy mindenki egy időben ráér, ilyenkor nagyon jó, hogy mind együtt vagyunk! :)
2015. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A vasarlasi utalvany sztem az altalanos ilyen körökben. Ekszerre, ruhaboltba, illatszer...stb, az egyenisegetöl függöen. Van olyan rokonunk, akinek mi minden even Lidl, Aldi vasarlasi utalvanyt veszünk, mert oda jar bevasarolni. Lehet, h nagyon hetköznapian hangzik, de biztos vagyok benne, h neki tökeletesen megfelel es nem varial azon, h miert nem Palmers utalvany vagy ki tudja mi... Gyerekeknek iroszerbolt-, könyvesbolt-, jatekbolt utalvany is.

Nemreg voltunk egy nagyon idös hazaspar születesnapjan. Ilyen meg nem volt: a megszokott meghivo nelkül, csak üzentek a rokonoktol, hozzateve, h senki ne hozzon ajandekot, mert nincs szüksegük semmire, csak örülnek, h együtt latjak a rokonsagot (bar mi csak tavoli rokonok vagyunk). Normal modon a vacsora arat illik kifizetni es ezen felül is vmit, igy a ferjemmel kisebb vitaba bonyolodtunk, vegül ajandekkosarban egyeztünk ki. Azon tul, h mindig nagyon pozitiv benyomasom volt roluk, nagyon aranyosak, en ugy ereztem, leeg a pofamrol a bör a tul olcso ajandek miatt... Erre nemreg kiderült, h penzt küldtek nekünk (!!) ajandekba, karacsonyra, mivel nagyon meghatodtak, h egyedül mi vittünk nekik ajandekot... Erre nem szamitottam... hat ilyen emberek azok, akiknek "mindenük megvan"... :)

2015. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!