Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Nagyon gazdagoknál hogy megy az ajándékozás?

mindenük megvan .. akkor minek örülnek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gazdag, ajándék, ünnep, karácsony

2015. dec. 24. 14:34  Privát üzenet  

A válaszok
ők fordítva működnek,megvan mindenük, tehát annak örülnek, ha elveszel tőlük valamit. Mondjuk lopd el az autójukat, vagy törd be a 3D-s tévéjük képernyőjét, ó látom a szemeim előtt ahogy a boldogságtól könnybe lábad a szemük :')

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2015. dec. 24. 14:41 Privát üzenet

mindig van valami újdonság amit meg lehet venni

Általában a fejenkénti több százezer forintos ajándékozás megy ilyenkor gazdagéknál

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2015. dec. 24. 15:03 Privát üzenet
Szerintem a 'gazdag' nem efy homogén csoport.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2015. dec. 24. 15:26 Privát üzenet

Itt egy Merci, ott egy villa,

Jajj de szép a Hawaii pálma...

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2015. dec. 24. 16:43 Privát üzenet

attól mert valaki gazdag, még nem biztos,hogy megvan mindene is. pl ugyanúgy vágyhat egy nemrég könyvre/elektronikai eszközre/kozmetikumra a gazdag ember is , mint egy szegényebb. pl én sok gazdag család gyerekeit ismerem. a többségük nem kap meg mindent egy füttyentésre,hanem kérik ünnepekkor például.

de mondjuk elismerem,hogyha van egy gazdag férfi/nő, aki tényleg mindent meg tud venni magának, annak nehéz ajándékot választani. ilyen esetben inkább valami élményt adnék,valamit amit nem lehet pénzért megvenni. de mondom, általában a gyerekeik nem kapnak mindent egyből alanyi jogon. szóval nekik jobban lehet szerintem ajándékot venni még.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2015. dec. 24. 17:02 Privát üzenet
Az a kategória vagyok, akik mindent megvehet magának, szóval alapvetően nehezen tudnak nekem ajándékot venni az emberek, de a barataim nagyon ötletesek. Aminek állandóan megörülök, az a könyv, vagy olyan élmény, amiről még sosem hallottam, vagy hallottam és esetleg említettem, de eddig nem volt rá alkalmam, viszont a barataim megszerzik nekem. Ilyesmi. Meg alapvetően már annak is örülök, ha együtt van a család, meg a legszebb ajándék az, ha összejövünk a barátaimmal, fele külföldön van, így karácsonyra hazajön és ettől több nem is kell nekem jóformán.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2015. dec. 25. 16:28 Privát üzenet

Az 5. válaszolóval teljesen egyet bármi elromolhat.

Az ha valaki gazdag nem jelenti azt hogy biztos két kézzel szórja a pénzt !

Egy telefont vagy iPadet nem vesz meg minden gazdag hétköznap,azt valószínűleg ünnepekre kéri !!!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2015. dec. 25. 16:35 Privát üzenet

Mi megvehetünk mindent szerencsére.

Férjemmel így pl ajándékba csak sajátkészítésű ajándékot adunk egymásnak, szeretünk barkácsolni,kreatívok vagyunk.

Sokkal többre értékelem mint bármit amit boltban megvehetne.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2015. dec. 25. 17:54 Privát üzenet
Mi is megvehetünk bármit. Mégis párommal nagyon örülünk egymás ajándékának! Egy pulcsi, egy cipő, nekem pl ékszer vagy egy ruha... Általában együtt nézelődünk, így tudjuk mire vágyis a másik. Szoktunk közösen venni utazást is, és elmegyünk ketten. Közös élmény. :) Együtt díszítjük a fát, aztán betesszük egymás ajándékát a fa alá. Másnap együtt főzünk, aztán jön az egész család! Hiába gyakran találkozunk mindenkvel, olyan ritkán van, hogy mindenki egy időben ráér, ilyenkor nagyon jó, hogy mind együtt vagyunk! :)

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2015. dec. 25. 20:24 Privát üzenet

A vasarlasi utalvany sztem az altalanos ilyen körökben. Ekszerre, ruhaboltba, illatszer...stb, az egyenisegetöl függöen. Van olyan rokonunk, akinek mi minden even Lidl, Aldi vasarlasi utalvanyt veszünk, mert oda jar bevasarolni. Lehet, h nagyon hetköznapian hangzik, de biztos vagyok benne, h neki tökeletesen megfelel es nem varial azon, h miert nem Palmers utalvany vagy ki tudja mi... Gyerekeknek iroszerbolt-, könyvesbolt-, jatekbolt utalvany is.

Nemreg voltunk egy nagyon idös hazaspar születesnapjan. Ilyen meg nem volt: a megszokott meghivo nelkül, csak üzentek a rokonoktol, hozzateve, h senki ne hozzon ajandekot, mert nincs szüksegük semmire, csak örülnek, h együtt latjak a rokonsagot (bar mi csak tavoli rokonok vagyunk). Normal modon a vacsora arat illik kifizetni es ezen felül is vmit, igy a ferjemmel kisebb vitaba bonyolodtunk, vegül ajandekkosarban egyeztünk ki. Azon tul, h mindig nagyon pozitiv benyomasom volt roluk, nagyon aranyosak, en ugy ereztem, leeg a pofamrol a bör a tul olcso ajandek miatt... Erre nemreg kiderült, h penzt küldtek nekünk (!!) ajandekba, karacsonyra, mivel nagyon meghatodtak, h egyedül mi vittünk nekik ajandekot... Erre nem szamitottam... hat ilyen emberek azok, akiknek "mindenük megvan"... :)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2015. dec. 26. 23:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A csokit (Mercit vagy Milkát) illik becsomagolni karácsonyra?
Mit tegyek, ha utálok ajándékot adni és kapni mégis elvárják tőlem?
Ti mit vesztek szüleiteknek karácsonyra?
Ötleteket szeretnék! Milyen egyszerű, mégsem haszontalan ajándékot tudnék készíteni a 12 éves húgomnak karácsonyra?
Mit lehet ajándékozni egy friss kapcsolatban? (szülinap)
Előhívott fényképekből milyen ajándékokat tudnék készíteni?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!