Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányomék most jelentették be,...

MerciautóA140 kérdése:

Lányomék most jelentették be, NAGYPAPA LESZEK! Utazom hozzájuk, mit kéne vinnem ajándékba? Virág stb? Adjatok ötletet. Első unoka lesz, nincs gyakorlatom. Köszike.

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 18:42
 1/5 anonim válasza:
48%

2 csomag párhónapos kisbabára való pelenka (az mindig jól jön mert fogyó eszköz)

amúgy kinek akarsz ajándékot vinni, lányodnak vagy a születendő babának, vagy mind a kettőnek? :D

2016. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell még semmi kifejezetten babás ajándék.

Vigyél valamit, amiről tudod, hogy szeretik. Pl.: süti, desszert.

2016. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sütit, üdítőt, virágot.Vagy ajándékcsomagot.Kicsit összeülnétek jó hangulatban, sütivel, üdítővel, stb..Megbeszélni, megünnepelni a dolgokat.
2016. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a legtöbb embertől gyümölcsöt, rostos ivólevet kaptam, meg egy kis csokit :) Örültem neki, ilyenkor úgyis több vitamin kell. A férjnek/barátnak vihetsz egy jobb sört, vagy amit szeret :)
2016. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vejednek vigyél egy rekesz sört ;-)
2016. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!