Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ötletek? Minek örülhetne a...

Ötletek? Minek örülhetne a legjobban? (tanácstalan vagyok o. O)

Figyelt kérdés

Ajándékot szeretnék egyik ismerősömnek. Nem akarom, hogy valami elcsépelt dolog legyen. Tőle kaptam idén a legjobb születésnapi ajándékot, és valahogy viszonozni szeretném.

Tudom, jöhetnek a 'szívből kell jönnie' baromságok, de igazándiból tanácstalan vagyok, ötleteim vannak, de mindegyik elég elcsépelt, és nem hiszem, hogy örülne neki.


Szóval amit tudni kell róla: most lesz 50, imádja a motorokat, az autókat. Fiat Stilo-ja van, és imádja a skorpiókat (Abarth embléma a Fiathoz). Művész lélek, de sosem rajzol, csak nagy unszolások esetén, szereti az informatikai cuccokat.


Igazából arra gondoltam, hogy egy külső HDD-t veszek neki, mert hónapok óta nem hajlandó magának venni. S ahhoz egy tokot, amin az autója van, vagy egy motor képe.

Nem tudom mennyi idő míg a tokot megcsinálják, vagy egyáltalán tudnak -e ilyet. S hogy mennyire fog neki örülni.


Aztán gondolkoztam még egy díszüveges boron, amit nem régiben láttam, és benne egy gyönyörű üvegrózsával (jó ez a nőies része, ezért is vetettem el az ötletet...)


Szóval bármi segítség, ötlet jól jönne, ha bárki kicsit is kreatívabb nálam :D



2016. máj. 16. 19:59
 1/1 anonim válasza:

Ha merészek vagytok akár egy közös tetoválással a barátságot szimbolizálva.

A külső HDD is nagyon jó, csak viszonylag drága és látszólag semminek tűnik és nem túl kézzel fogható.

Esetleg egy külső merevlemez, esetleg egy nívósabb egér vagy billentyű.


Sajnos haszontalan válasszal tudtam csak szolgálni.

2016. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!