Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a barátomnak 1 évre? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit szeretnél neki, esetleg amiről te juthatsz az eszébe..:)

Én pl (majdnem) bárminek tudnék örülni, mert tudom kitől kaptam :)

2015. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ismernèd egy kicsit is , nem lenne ez kérdés.
2015. szept. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 év már hosszú időnek számít, biztosan készült sok közös fotó. Én csináltatnék valamit amin rajta lehetnek ezek a képek, akár válogatva, vagy épp a kedvenc: pl pólóra, bögrére, párnára-amit átölelhet. Én bögrét csináltattam a páromnak, és nagyon örült neki. :)
2015. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Kedves masodik valaszolo: ismerem eleg jol a baratom hala istennek, viszont mivel ez egy kozos "unnep" nem szeretnek neki se a kocsijaval kapcsolatos dolgot venni, se a telefonjaval kapcsolatosat, se pedig zenekarosat. Arra ott lesz a karacsony, szuletesnap es nevnap..

Kedves harmas valaszolo: en is ilyesmire gondoltam, fenykepalbumra gondoltam elso sorban de nem elavult ?

Nem vagyok nagy ajandekozos..

2015. szept. 12. 12:10
 5/6 anonim válasza:

2. válaszoló: Mi 2 éve vagyunk együtt és alig van közös kép, sajnos a barátom nem szereti ha fényképezik.


Kérdező, szerintem próbálj olyat, ami egy közös emlékkel kapcsolatos. Vagy pedig valami jó program, de ahhoz kreatívnak kell lenni. Ebbe az esetben nem is gond, ha olyan programot választasz ami az ő hobbijával kapcsolatos, mert te is ott elszel vele.

2015. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy évre? 365 ajándék az szép!! Adj neki kaját, hogy ne foglaljon sok helyet az a rengeteg aji :D
2015. okt. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!