Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a nagymamámnak...

Mit vegyek a nagymamámnak karácsonyra? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Tavaly már kapott egy pihe puha takarót, aminek nagyon örült. Idén névnapjára kapott ilyen dormeos párnát ami megtámasztja a nyakát meg mindent, annak is nagyon örült. De karácsonyra egyszerűen nincs semmi ötletem. Kérlek segítsetek. Köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 3. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Vannak ezek a digitális képkeretek, vagy nem is tudom, hogy hívják. Feltöltesz rá egy csomó fényképet, és azok egymás után levetítésre kerülnek, tehát lényegében egy képkeretben folyamatosan változnak a képek. Erre lehetne régi képeket felszkennelni, illetve a családtagokról mostani képeket is összegyűjteni.
2015. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Valami sütéshez való. Vagy vmi nagyobb cserepes növény
2015. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sapka, sál, kesztyű, meleg zokni. De a digitális képkeret is klassz.
2015. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Mondjuk speciel nem tudom hogy mennyire örülne a digitális képkeretnek, nem egy modern mama :) A sálat és a sapkát nem szereti. Sütni meg már nem igen szokott, hamar elfárad, és egyébként is, egy háztartásban él velünk, anya szokott főzni, én meg cukrász vagyok, úgyhogy a sütést én csinálom. Szóval ez van :)
2015. dec. 5. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én nagymamám a saját készítésű dolgoknak örül a legjobban. Volt, hogy vettem ajándékot és a csomagolásra kötöttem egy kézzel készült kis díszt. 15 perces munka volt, de neki az tetszett a leginkább.

Ha szeret teázni akkor fa teatartó doboz decoupage technikával, vagy ha jó a kézügyességed valamilyen egyedileg festett mintával dekorálva jó ötlet lenne szerintem.

2015. dec. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) de sajnos a teatartó is a konyhában van. :)
2015. dec. 6. 15:48
 7/8 Márciuska ***** válasza:
Süss neki valami különleges sütit, amit szeret, és készíts hozzá magad sütisdobozt, amit kidekorálsz családi fotókkal és kedves üzenetekkel. Nem tudom, mit szeret még a mamád, az én mamámnál ezek játszottak még: kesztyű, meleg alsó, mamusz, mellény, rejtvényújság, szentkép a falra, gyertyatartó, mini betlehem.
2015. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Album
2015. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!