Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Anyós szuletesnapi ajándék?

Anyós szuletesnapi ajándék?

Figyelt kérdés

Párom anyukàjàval nagyon jo a kapcsolatom, fiatal humoros kedves nő, van mèg 1 fia, vele is nagyon jo haverol vagyunk, es arra gondoltunk, hogy 3an osszeadunk penzt (a parom, a bàttya es èn) valami nagyobb ajàndèkra.

Csak nem tudjuk, h mi lenne az. Gondoltunk kerékpàrra de az tul draganak bizonyult mar.. esetleg valami otlet?

Szeret sutni fozni, de tavaly mar adtam neki muffin sutot. Fodrasz, de nem szivesen vennek neki valami munkaval kapcsolatos dolgot...


2016. júl. 18. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Hát ha sütni, főzni szeret, akkor valami olyan konyhai eszközt, amit ő sosem venne meg magának, mert nem költene rá, de szeretné. (Mi általában így választunk ajándékot:D) Pl az a konyhai robotgép, ami fölött nem kell állni, mert magától dagaszt, meg felveri a habot stb. Bár nem tudom pontosan mennyibe kerülnek..

Vagy ha elvonatkoztatunk a konyhától, mert már mindene van, akkor egy több alkalmas masszázskuponnak biztos örülne, az egész napos munka után jól esik a kényeztetés.

2016. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Szájkosár
2016. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
#2: A szívemből szóltál.
2016. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egyedit szeretnél, készíttethetnél a családról egy illka képet, ott megadhatod a rendelésnél, hogy mi jellemző rá, rátok, ill. mit szeretnél a képen látni. Én nemrég találkoztam vele először, de nagyon megtetszett. Tényleg egyedi, és aki rajta van, felismeri magát.
2016. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!