Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Férfinak lehet adni bögrét...

Férfinak lehet adni bögrét szülinapra?

Figyelt kérdés
20 éves férfiról van szó, a párom. Nem tudom, hogy szokás-e, esetleg nem női ajándék-e. Ti mit gondoltok?
2016. aug. 9. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök elcsépelt ajándék már
2016. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

valami mellé, egyedi szöveggel, felirattal


Önmagában nem igazán

2016. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, lesz más is mellé, úgy gondoltam.
2016. aug. 9. 14:24
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
nagyon aranyos ajándék én is szoktam kapni. Az a lényeg ki adja nem az hogy mit ha szeretjük az illetőt. Van olyan csaj akitől egy Lamborghinit sem fogadnák el mert nem szeretnék vele semmilyen viszonyt. Többet ér a csajom tigrises bögréje bármi másnál.
2016. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
hej négyes, most szomorúan fordult vissza a Lamborghinis nők serege a házad elől
2016. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a világ legbénább ajándéka a bögre. nekem van egy rakat ilyen-olyan szülinapos,névnapos. sosem használom őket.

van egy bögrém amit használok,de azt is magamnak vettem. a többi a polcon porosodik.

a párodnak valami személyesebbet adj szerintem. ha már mindenáron bögrét akarsz,akkor valami vicceset vagy különlegeset adj.pl lehet olyat kapni,ami amúgy fekete és hő hatására kijön rajta a minta..vagy ilyesmi. vagy olyan is van, ahol bikinis nők vannak és ha meleget töltesz bele,akkor eltűnik róluk a ruha.. ezek valamivel kreatívabbak mint egy sima bögre. de pasinak én inkább személyesebbet adnék.

2016. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Jó ötlet a bögre, de valami fontos vagy személyes legyen rajta. Becsomagolva szépen, na meg benne valami meglepi, hiszen egy férfi örök gyerek! :)
2016. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért ne illene? Én adtam a 22 éves páromnak bajuszos bögrét. Örült neki, naponta használja. Az ilyen boldog karácsont/boldog szülnapot stb feliratú bögréket én is hülyeségnek tartom, de nem irtad, hogy pontosan milyenre gondoltál.
2016. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Csak egyedi legyen. Egy saját képpel vagy ilyesmi-vagy készíttethetsz mást is saját képből, pl illka képet. Azon ti vagytok, személyes, és örök emlék.
2016. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végül vettem bögrét. Nagyon örült neki, azóta megállás nélkül teázik.
2016. aug. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!